Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор izdavam,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: izdavam | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 јун. 15:10 ,

Apartmani SAS

Број на соби: 1,5
17 јун. 12:38 , ,

Izdavam sobi

Број на соби: 4
Површина: 120
17 јун. 10:06 , ,

Se izdava Kuka

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
07 јун. 10:22 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 40
11 мај 11:09 , ,

Izdavam sprat od kukja vo Sopiste

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
20 апр. 16:43 , ,

Se izdava kuka od 40m2

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
06 апр. 17:16 ,

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 3
05 апр. 18:56 ,

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 2
Површина: 80
27 мар. 20:12 ,

Se izdava apartman vo Berovo

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
11 мар. 16:44 ,

Se izdava kuka vo Strumica

Број на соби: 3
07 фев. 18:40 , ,

Se izdava sprat od kuka so tri spalni i plateni smetkI

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
26 дек. 16:00 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
30 ноем. 21:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
29 ноем. 13:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
29 ноем. 12:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
29 ноем. 10:52 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
28 ноем. 08:54 , ,

House for rent in Trnodol

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
20 ноем. 18:01 , ,

Se izdava kuka od 70m2

200 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
14 ноем. 15:17 , ,

Se izdava sprat od kuka vo Kozle 100m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
01 ноем. 01:19 ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 3,5
Површина: 60
17 окт. 20:23 , ,

Se izdava prizemje od kuka 100m2 vo Kozle posledna 57

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
27 септ. 08:35 , ,

Se izdava kuka blizu Drzavna bolnica

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
24 септ. 12:00 , ,

Izdavam kukja

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
14 септ. 10:19 , ,

Izdavam prazna ili namestena kukja na ul Vodnjanska

Број на соби: 5
Површина: 100
27 авг. 10:05 ,

kuca

Број на соби: 3
Површина: 60
17 авг. 13:29 , ,

Se izdava suteren za samec

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
03 авг. 17:16 , ,

Se izdava kuka vo selo Kadino

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 мај 22:49 , ,

Izdavam sobi vo Star Dojran-Ema

350 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 20
08 мај 05:32 , ,

Se izdava kuka vo Kuckovo

40 000 ЕУР / неделно

Број на соби: 3
27 апр. 03:34 ,

Se izdavaat vili vo selo Dabniste Kavadarci

Број на соби: 2
Површина: 50
21 апр. 21:58 , ,

Se izdava stan vo kuka so poseben vlez

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
25 мар. 18:26 ,

Mimi Apartmani Pink Hostel Mimi

150 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
17 мар. 20:27 , ,

Se izdava namesten sprat od kuka vo Nas Dame Gruev

Број на соби: 3
Површина: 100
07 фев. 10:45 , ,

Izdavam garsonjera vo Hrom

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
02 фев. 23:59 , ,

Izdavam kuka 70m2 vo blizina na Skopski Saem

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
29 јан. 09:03 , ,

Se izdava kuka kaj katastar vo Taftalidze

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
24 дек. 16:29 , ,

Kukja na 2 sprata vo blizina na Centar

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
10 дек. 21:42 ,

Izdavam

Број на соби: 3
Површина: 80
03 дек. 12:58 , ,

SE IZDAVA STAN 85M2 KAJ T.C. NAS. LISICE

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување izdavam | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Izdavam stan në kategorinë Делови за мотори/мопеди и Опрема
  • Izdavam në kategorinë Станови
  • izdavam stan në kategorinë Бела техника и Апарати за домаќинство
  • izdavam në kategorinë Куќи/Вили
  • Izdavam në kategorinë Живеалишта
  • Izdavam në kategorinë Викендици
  • izdavam stan në kategorinë Станови
  • izdavam kuka në kategorinë Куќи/Вили
  • izdavam në kategorinë Возила
  • Izdavam stan cair në kategorinë All Category

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации