Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kamen,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kamen | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 19:55 ,

Kuka na Elen Kamen

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
03 авг. 19:53 ,

Se prodava kukja

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
01 авг. 10:30 ,

Nova kuka vo Magarevo Pelister

660 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
14 јул. 14:32 ,

Agape Vila Elen Kamen

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40
23 јун. 11:35 , ,

Kuka vo Bel kamen Radisani

36 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 јун. 12:11 , ,

Kuka vo Bel kamen Radisani

36 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 јун. 16:36 ,

Kuća na Elen Kamen

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 апр. 23:14 , ,

Kuka vo kamen Pintija

250 000 ЕУР

Број на соби: > 10
28 ноем. 09:03 ,

Agape apartmani Elen Kamen

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
22 окт. 00:52 ,

Se izdava vikendica

Број на соби: 3
03 јул. 17:35 ,

Kuka na odlicna lokacija vo Kicevo

Број на соби: > 10
Површина: 110
05 јун. 21:54 ,

Kuka od 90m2 vo Veles

6 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
23 апр. 19:08 , ,

Se prodava kukja vo sopiste 500m2 plac, 64m2 kukja

47 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 фев. 22:05 , ,

Se prodava kuka kuckovo

Број на соби: 2
17 јан. 19:29 ,

Se prodava kuka vo strusko

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
28 јул. 18:41 ,

Prodavam kukja

Број на соби: > 10
08 мар. 10:33 , ,

MENUVAM DOGRADBA VO TRNODOL ZA STAN SO DOPLATA

Број на соби: 5
Површина: 120
06 мар. 14:06 ,

SE IZDAVA KUKA

Број на соби: 5
Површина: 160
24 фев. 23:43 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 4
30 окт. 12:02 , ,

Kuka vo Bel kamen Radisani

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 септ. 21:37 , ,

POVOLNO DOGRADBA NA BARAKA VO TRNODOL

Број на соби: 5
Површина: 120
02 авг. 23:27 ,

Kuka od 200m2 dvor 300m2 vo Prilep

Број на соби: 9
Површина: 200
12 јул. 10:22 , ,

KUKI VO JURUMLERI VK 210m2 RENOVIRANI KOMPLET

78 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 јун. 10:28 , ,

Kuka vo Sopiste

110 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 190
22 септ. 12:49 , ,

Kuka vo Radishani

Број на соби: 5
Површина: 160
20 септ. 16:50 ,

Kuka vo naselbata Otovica

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
07 септ. 22:44 ,

Kuka od 200m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
Површина: 200

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kamen | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

kamen kamen kamen kamen kamen kamen kamen kamen Kamenja KAMEN

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации