Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор lisice,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: lisice | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
05 авг. 12:01 , ,

Kuka vo Dolno Lisice

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 авг. 06:16 , ,

Plac so potencijal vo Novo Lisiče

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
30 јул. 11:26
Линк
, ,

Prodavam kukja

1 ЕУР

Број на соби: 8
25 јул. 21:24 , ,

Kuka vo Lisice

103 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 јул. 18:44 , ,

Se prodava kuka vo Lisice

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
11 јул. 14:58 , ,

Kuka vo naselba Lisice

170 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 јул. 19:29 , ,

Se izdava sprat od kuka

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
13 јун. 07:17 , ,

Lokacija za zgrada vo Centar Kapistec

450 000 ЕУР

Број на соби: 7
26 мај 14:34 , ,

Kuka vo Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 8
18 мај 14:10 , ,

Kuka vo naselba Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 8
14 мај 08:59 , ,

Del od kuka so poseben vlez

5 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
12 мај 18:38 , ,

Kuka so dvor vo Lisice

1 650 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 мај 18:21 , ,

Dvospratna kuka vo Lisice

Број на соби: 6
Површина: 150
08 апр. 07:59 , ,

Kuka vo naselba Lisice

230 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 мар. 20:58 , ,

Renovirana kuka vo Lisice

100 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
15 мар. 23:11 , ,

Odlicna kuka od 200m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
14 мар. 11:11 , ,

Kuka vo naselba Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 фев. 09:46 , ,

Kuka vo Lisice

Број на соби: 3,5
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување lisice | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

lisice lisice Lisice lisice Lisice lisice lisice lisice lisice Lisice

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации