Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Скопjе , 163

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор madzari,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: madzari | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


16 авг. 13:58 , ,

Se izdava del od kuka Madzari

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
29 јул. 15:07 , ,

Se izdava del od kuka Madzari

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
14 јул. 12:02 , ,

Se izdava del od kuka Madzari

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
13 јун. 07:17 , ,

Lokacija za zgrada vo Centar Kapistec

450 000 ЕУР

Број на соби: 7
09 мај 15:14 , ,

Se izdava del od kuka vo Madzari

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
25 авг. 15:39 , ,

Kuka vo Madzari Cento 400m2

245 000 ЕУР

Број на соби: 9
05 авг. 16:54 , ,

Semejna kuka

Број на соби: 5
28 јул. 19:41 , ,

Se izdava kuka vo Madzari

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
03 мај 21:30 , ,

Kuka vo naselba Madzari

155 000 ЕУР

Број на соби: 6
23 мар. 19:17 , ,

Kuka vo nas Madzari itno

Број на соби: 4
Површина: 120
16 фев. 22:37 , ,

Prodazba na kukja

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 дек. 13:15 , ,

Kuka vo Madzari 2

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 дек. 13:03 , ,

Kuka vo Madzari 2

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 окт. 21:30 , ,

Se izdava kuka na Triangla Madzari

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 70
23 септ. 16:24 , ,

Kuka vo Madzari

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 дек. 16:05 , ,

Kuka vo Madzari Skopje

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
24 ноем. 12:45 , ,

Kuka vo Madzari Triangla

Број на соби: 3
Површина: 130
29 окт. 08:23 , ,

KUKA VO MADZARI HIPODROM

190 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 авг. 09:13 , ,

Kuka vo naselba Madzari od 100m2

55 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 100
11 авг. 17:05 , ,

Kuka pokraj Boris Trajkovski Mazdari

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
03 јул. 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Madzari

Број на соби: 2
03 јун. 15:23 , ,

KUKA na ubava i mirna lokacija vo Madzari

89 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување madzari | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

madzari Madzari MADZARI Madzari madzari madzari Madzari Madzari madzari madzari

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации