Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор peleti,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: peleti | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јул. 11:26
Линк
, ,

Prodavam kukja

1 ЕУР

Број на соби: 8
24 јул. 17:22 , ,

Nova kuka

Број на соби: 5
15 јул. 21:20 ,

se prodava

145 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 јун. 23:12 ,

Kuka vila vo selo Bratindol Bitola

Број на соби: 7
02 јун. 14:01 ,

Shtepi prej 180m2 ne Gostivar

Број на соби: 5
Површина: 180
23 јан. 12:46 ,

Atraktivna vila vo Dihovo pod Pelister

Број на соби: 4
29 ноем. 19:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 ноем. 21:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
08 окт. 23:11 , ,

Kuka vo Gevgelija nova gradba

170 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
02 окт. 08:21 , ,

RENT A HOUSE - GORNO SONJE

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 септ. 19:53 ,

Shtepi ne qender te Tetoves

160 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
02 септ. 19:18 , ,

Se izdava Vila na Vodno

Број на соби: 8
05 мај 01:09 , ,

Kuka vo Volkovo nasproti Zeleznickata

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
12 мар. 20:07 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Број на соби: 5
Површина: 150
26 дек. 15:49 , ,

Kuka vo Cento

Број на соби: 8
23 септ. 16:24 , ,

Kuka vo Madzari

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
13 септ. 09:06 ,

Shtepia ne Tetove

Број на соби: 8
29 апр. 13:58 , ,

Kuka vo Cento

Број на соби: 6
22 фев. 13:28 , ,

Kuka i dukan

Број на соби: 5
Површина: 160
09 фев. 20:32 ,

Kuka vo Karpos

Број на соби: > 10
16 јан. 13:52 Агенција за недвижности , ,

Se izdava kukja vo Bardovci

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
12 авг. 18:20 , ,

prodavam sprat od kuka na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 90
11 авг. 13:40 , ,

Sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 90
01 мај 07:57 , ,

KUKA 210м2 ITNO

Број на соби: 10
12 фев. 00:23 ,

Vila na Plackovica

Број на соби: 5
Површина: 80
26 јан. 14:19 , ,

Kuka vo N.Dracevo

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување peleti | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

peleti peleti peleti Peleti peleti peleti Peleti Peleti peleti peleti

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации