Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zamena,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zamena | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:42
Линк
, ,

Kuka vo Volkovo

69 750 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 11:42
Линк
, ,

Kuka vo Volkovo

69 750 ЕУР

Број на соби: 3
18 авг. 16:51 ,

Kuka vo blizina na bolnicata vо Bitola

103 000 ЕУР

Број на соби: > 10
17 авг. 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
17 авг. 10:32 , ,

Kuka vo Cento od 100m2 so dvor 400m2

93 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
06 авг. 10:01 ,

Kuka i dvorno mesto od 147m2

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
25 јул. 20:22 ,

Kuka vo Ljubanista mozna e i zamena

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 јун. 08:00 , ,

Itno se prodava kuka vo Tetovo Brvenica

68 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 мај 03:06 ,

Stara kuka vo Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 апр. 17:03 ,

Kuka vo Stip moze zamena za stan

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
25 мар. 18:27 ,

Kuka vo Streliste moze zamena za stan

69 999 ЕУР

Број на соби: > 10
19 мар. 12:23 , ,

Vikendica vo Markov Manastir

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 170
01 мар. 19:08 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

330 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 фев. 17:37 ,

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 7
12 фев. 16:44 ,

Kukja vo Peshtani moze del zamena

250 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
11 фев. 22:31 ,

Kukja vo Peshtani moze del zamena

250 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
25 јан. 06:38 ,

Kuka od 240m2 vo Prilep

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 дек. 09:15 ,

Kuka 100m2 vo Stip moze i zamena za stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
07 дек. 09:32 , ,

Kuka od 200m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 8
Површина: 200
30 ноем. 22:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
30 ноем. 14:34 , ,

Se prodava kuka na dva sprata legalizirana bes dolgovi

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 170
30 ноем. 12:59 , ,

Kuka vo Nerezi moze i zamena

95 000 ЕУР

Број на соби: > 10
30 ноем. 00:12 , ,

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
29 ноем. 15:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zamena | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

zamena zamena zamena Zamena zamena Zamena zamena zamena zamena zamena

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации