Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zelezara,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zelezara | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 мај 23:02 , ,

Se izdava kuka vo Zelezara

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
04 мај 12:20 , ,

Se izdava kuka vo Zelezara

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
27 јан. 11:47 , ,

Se izdava stan vo Zelezara

175 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 јан. 22:48 , ,

Kuka vo naselba Zelezara

220 ЕУР

Број на соби: 6
30 ноем. 18:39 , ,

Kuka vo nas. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
29 ноем. 16:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 ЕУР

Број на соби: 9
09 ноем. 09:41 , ,

Kuka vo Zelezara

Број на соби: 5
Површина: 80
26 авг. 15:34 , ,

Se izdava kuka vo zelezara namestena komplet

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
04 дек. 08:56 , ,

Kuka vo naselba Zelezara

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 ноем. 17:17 , ,

Kuka vo Butel

Број на соби: 4
Површина: 140
28 окт. 09:43 , ,

Baraka so dogradba zelezara

Број на соби: 5
Површина: 130
27 окт. 09:39 , ,

Kuka vo naselba Zelezara

Број на соби: 6
Површина: 130
28 апр. 17:20 , ,

Se iznajmuva sprat

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
21 септ. 16:01 , ,

Se izdava sprat od kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 130
19 септ. 16:52 , ,

Se izdava kompletno opremena kuka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
10 авг. 13:18 , ,

Se izdava namestena kukja

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
04 јун. 08:53 , ,

Baraka so dogradba

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 мај 08:56 , ,

Kuka vo nas. Zelezara

Број на соби: 3
Површина: 70
05 јан. 14:30 , ,

Kuka od 150m2 vo Zelezara

Број на соби: 4
Површина: 150
09 јул. 09:04 , ,

Kuka vo nas Zelezara

105 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 јун. 22:34 , ,

Kuka vo Zelezara

Број на соби: 5
Површина: 140
20 мај 17:13 , ,

Se iznajmuva stan od 150m2 vo nas Zelezara

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 150
24 мар. 22:30 , ,

Kuka so markica vo nas Zelezara

160 000 ЕУР

Број на соби: 7

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zelezara | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации