Македонски | Shqip | English |

Kuka | Радовиш | Живеалишта | Куќи/Вили

24 септ. 14:07 ,

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
23 септ. 15:02 ,

KUKA VO SELO ORAOVICA

Број на соби: 2
Површина: 70
20 септ. 11:32 ,

Куќа во Радовиш

34 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 јун. 12:51 ,

Kuka so dvorno mesto vo Radovis

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 јун. 15:31 ,

Kuka so dvor i nivi vo Lubnica Konce

Број на соби: 3
Површина: 80
16 септ. 17:42 ,

Vikend kuka 180m2 vo Radovis

Број на соби: 8
Површина: 180
28 јун. 16:45 ,

Kuka vo Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
19 јун. 01:17 ,

KUKA VO RADOVISH NA ODLICNA LOKACIJA

Број на соби: 10
07 јун. 15:28 ,

Kuka 600m2 prostor za ziveenje

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
04 мај 13:11 ,

Kuka so plac vo Radovis

Број на соби: 4
13 фев. 18:57 ,

Kuka vo RADOVISH po MNOGU POVOLNA CENA

Број на соби: 4
26 ноем. 10:22 ,

Kuka vo Centar

Број на соби: 4
Површина: 90
21 ноем. 21:47 ,

Kuka od 80m2 vo Radovis

Број на соби: 4
Површина: 80
20 ноем. 18:33 ,

Kuka vo Radovis po super cena

Број на соби: 6
03 ноем. 20:36 ,

Kuka vo Radovis

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 окт. 22:08 ,

Kuka vo Radovis

23 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 окт. 20:37 ,

Kuka od 287m2 vo Radovis

20 000 ЕУР

Број на соби: 8
21 окт. 13:48 ,

Se izdava sprat od kuka 100m2 vo Radovis

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
21 окт. 13:25 ,

Kuka od 600m2 vo Radovis

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
18 окт. 00:27 ,

Kuka vo Radovis

22 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
03 септ. 00:29 ,

Se bara kuka pod kirija vo Radovis

60 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
28 јул. 22:14 ,

KUKA VO RADOVIS

23 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 јул. 17:13 ,

Kuka vo Radovis

Број на соби: 4
Површина: 100
06 мај 17:46 ,

Kuka vo Radovis

994 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
06 мар. 14:39 ,

Kuka od 600m2 vo Radovis

160 000 ЕУР

Број на соби: > 10
14 окт. 23:22 ,

Kuka vo Radovis

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 авг. 21:08 ,

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

130 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
27 јул. 18:51 ,

NOVOIZGRADENA KUKA RADOVIS

Број на соби: 10
Површина: 200
22 јул. 04:20 ,

KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 апр. 15:23 ,

Kuka vo Radovis

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
23 мар. 21:24 ,

Kuka na dva sprata

57 900 ЕУР

Број на соби: 10
05 дек. 19:08 ,

KUKA OD 160m2 VO RADOVIS

18 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 160
06 авг. 22:20 ,

Kuka so dvorno mesto vo Radovis

14 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 авг. 01:29 ,

Kuka so sprat vo Radovis

Број на соби: 7

  • Kuka во категорија Куќи/Вили
  • kuka во категорија Куќи/Вили
  • Kuka во категорија Станови
  • kuka во категорија Живеалишта
  • Kuka во категорија Автоделови и Опрема
  • Kuka во категорија Станови
  • Kuka во категорија Машини и Инвентар
  • Kuka во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Kuka во категорија Станови
  • kuka во категорија Куќи/Вили

Кон почеток