Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 јун. 14:01 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 100m2 vo Resen

Број на соби: 4
Површина: 100
31 мај 21:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Ресен

prodazba na kuka

42 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
14 мај 20:20 Куќи/Вили , Ресен

Vila Carev Dvor Resen Prespa - apartman

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 120
13 мај 09:02 Куќи/Вили , Ресен

Apartman vo Asamati Pretor

13 700 ЕУР

Број на соби: 1,5
08 мај 09:36 Куќи/Вили , Ресен

Dvokatna kuka vo Resen

Број на соби: 4
16 апр. 12:20 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo selo Nakolec

Број на соби: 7
14 апр. 11:54 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo s.Stenje na odlicna lokacija

Број на соби: 4
11 фев. 18:45 Куќи/Вили , Ресен

Се продава куќа во с.Царев Двор

100 МКД

Број на соби: 6
Површина: 200
11 фев. 18:41 Куќи/Вили , Ресен

Се продава викендица Претор

100 МКД

Број на соби: 6
Површина: 170
02 јан. 19:18 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Stenje

Број на соби: 5
Површина: 120
09 дек. 14:54 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vikendica vo Dolno Dupeni Resen

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 дек. 13:00 Куќи/Вили , Ресен

Vikendica vo s. Stenje

55 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 окт. 00:13 Куќи/Вили , Ресен

Celosno renovirana vila vo s.Stenje

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Површина: 200
07 окт. 09:09 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo selo Zlatari Resensko

Број на соби: 5
Површина: 200
12 септ. 19:02 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Resen

Број на соби: 5
Површина: 120
01 авг. 13:52 Куќи/Вили , Ресен

Се продава куќа со дуќани и двор

Број на соби: 3
01 авг. 13:52 Куќи/Вили , Ресен

Kuka so 2 dukani vo Resen

Број на соби: 3
30 јун. 12:03 Куќи/Вили , Ресен

Sobi vo naselba Pretor

Број на соби: 5
13 јун. 07:03 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo resen 48000 euro

48 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 мај 03:48 Куќи/Вили , Ресен

Kamp vo Krani

Број на соби: 2
Површина: 30
12 апр. 06:41 Куќи/Вили , Ресен

Se prodava kuka p+1 vo centarot na Resen

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
05 апр. 18:56 Куќи/Вили , Ресен

Vikend kuka na Prespansko ezero

Број на соби: 2,5
Површина: 40
18 јан. 23:43 Куќи/Вили , Ресен

Vikendica vo selo Perovo Prespa

Број на соби: 2
28 ноем. 12:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Stenje 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
22 ноем. 10:21 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Dolno Dupeni Prespa

Број на соби: 7
Површина: 150
02 септ. 12:24 Куќи/Вили , Ресен

Celosno renovirana vila vo selo Stenje

Број на соби: 6
Површина: 200
18 авг. 13:48 Куќи/Вили , Ресен

Kuka so dvorno mesto vo Resen

Број на соби: 5
03 авг. 09:40 Куќи/Вили , Ресен

Kuka 260m2 vo selo Nakolec

45 000 ЕУР

Број на соби: 10
15 јул. 15:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Ресен

KUKA NA PRESPANSKO EZERO STENJE

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
14 јул. 12:23 Куќи/Вили , Ресен

Sobi vo Pretor

Број на соби: 6
18 апр. 19:38 Куќи/Вили , Ресен

Se prodava Vila

100 МКД

Број на соби: 4
Површина: 160
18 апр. 18:25 Куќи/Вили , Ресен

Kuka od 250m2 vo Resen so golem dvor

97 000 ЕУР

Број на соби: 8
08 апр. 23:50 Куќи/Вили , Ресен

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 8
19 мар. 13:08 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Resen

Број на соби: > 10
08 фев. 21:57 Куќи/Вили , Ресен

Ќуќа во Ресен

Број на соби: 8
21 дек. 16:32 Куќи/Вили , Ресен

Kuka so dvor vo selo Jankovec Evtino

14 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 септ. 19:23 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Resen

Број на соби: 6
24 авг. 21:18 Куќи/Вили , Ресен

Куќа во Јанковец

Број на соби: 8
20 авг. 09:13 Куќи/Вили , Ресен

Se izdavaat kamp prikolki vo Selo Konjsko Prespa

Број на соби: 2
09 авг. 17:42 Куќи/Вили , Ресен

Kuka so dvorno mesto vo Stenje

Број на соби: 6
Површина: 180
02 авг. 18:57 Куќи/Вили , Ресен

Kukja vo centar na s. Ljubojno

Број на соби: 4
17 јун. 12:13 Куќи/Вили , Ресен

KUKA VO CENTAR

Број на соби: 8
01 јун. 11:05 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo Resen

Број на соби: 6
Површина: 170
08 јан. 10:47 Куќи/Вили , Ресен

Kukja vo S. Kozjak

Број на соби: 4
Површина: 70
09 окт. 19:34 Куќи/Вили , Ресен

Kuka vo centarot na Resen

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации