Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
05 апр. 02:53 , ,

Се издава куќа со двор

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
01 мар. 11:48 , ,

Se izdava namestena kuka vo Keramidnica od 44m2

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
28 фев. 00:00 , ,

Se iznajmuva kuka

Број на соби: 5
Површина: 100
06 фев. 00:26 , ,

SE IZDAVA KUKA VO INDZIKOVO

Број на соби: 3
Површина: 70
02 фев. 23:59 , ,

Izdavam kuka 70m2 vo blizina na Skopski Saem

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
07 јан. 21:18 , ,

Дел од куќа 30м2 Хиподром

Број на соби: 4
Површина: 30
04 ноем. 10:27 , ,

Se izdava sprat od kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
28 окт. 09:43 , ,

Baraka so dogradba zelezara

Број на соби: 5
Површина: 130
19 окт. 21:30 , ,

Se izdava kuka na Triangla Madzari

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 70
16 септ. 15:19 , ,

Se izdava kuka vo Keramidnica

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
10 септ. 17:16 , ,

Се изнајмува куќа

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
09 септ. 21:14 , ,

Se izdava kukja

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
09 авг. 13:34 , ,

SE IZNAJMUVA KUKA VO NASELBA KERAMIDNICA

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
18 јун. 20:00 , ,

Se izdava kuka vo zelezara 100m2 povolno

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
28 апр. 17:20 , ,

Se iznajmuva sprat

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
09 апр. 00:58 , ,

Se izdava vila

Број на соби: 2
Површина: 100
19 мар. 19:07 , ,

Se izdava kuka od 67m2

9 800 МКД / месечно

Број на соби: 3
07 мар. 18:54 , ,

Lokale me qira

Број на соби: 1
Површина: 70
24 дек. 09:25 , ,

Se izdava kuka so golem dvor

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
13 ноем. 13:45 , ,

Se iznajmuva del od kuka

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
11 ноем. 17:40 , ,

Se izdava kuka vo dvor

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
14 окт. 14:04 , ,

ITNO SE IZDAVA STAN VO NASLBA AVTOKOMANDA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
13 окт. 10:05 , ,

Se izdava kuka od 50m2

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
21 септ. 16:01 , ,

Se izdava sprat od kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 130
20 септ. 20:12 , ,

Se Izdava kuka namenet za deloven prostor

Број на соби: 2
Површина: 140
19 септ. 18:32 , ,

Se iznajmiva luksuzna kuka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
19 септ. 16:52 , ,

Se izdava kompletno opremena kuka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
08 септ. 16:56 , ,

Se iznajmuva kuka vo Kamnik

Број на соби: 3
Површина: 60
03 јул. 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Madzari

Број на соби: 2
27 мај 06:50 , ,

Se izdava sprat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
26 мај 13:52 , ,

Se izdava sprat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
21 мај 02:01 , ,

Iznajmuvam del od kuka vo Madzari triangla

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
01 апр. 12:20 , ,

Se iznajmuva kuka

Број на соби: 4
Површина: 60
30 мар. 22:58 , ,

Se izdava pod kirija baraka i kuka vo Zelezara

Број на соби: 5
Површина: 130
23 мар. 11:36 , ,

Se iznajmuva kuka vo blizina na Skopski Saem

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
28 фев. 16:49 , ,

Izdavam kuka 70m2 vo blizina na Skopski Saem

Број на соби: 3
Површина: 70
06 фев. 15:27 , ,

Se izdava vila

Број на соби: 2
Површина: 100
18 јан. 21:36 , ,

Se izdava vila vo Gazi Baba

Број на соби: 2
Површина: 100
06 јан. 09:56 , ,

SE IZNAJMUVA KUKA VO MADZARI POKRAJ STADIONOT

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации