Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:52 , ,

Se izdava kompletno namestena kuka vo Taftalidze 2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 9
Вчера 14:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 13:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
Вчера 09:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 03:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
05 мај 19:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
05 мај 10:33 , ,

Сеизнајмува куќа во Бардовци

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
05 мај 09:54 , ,

House for rent in Trnodol free from 1 november

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
05 мај 09:49 , ,

Se iznajmuva kuka so prekrasen pogled kon gradot

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
04 мај 22:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
04 мај 20:47 , ,

Se izdava kat od kuka vo Trnodol

600 ЕУР / месечно

04 мај 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
04 мај 12:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Број на соби: > 10
01 мај 11:05 , ,

Куќа во Тафталиџе

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
30 апр. 11:42 , ,

Prizemje, 100 m2, Kozle, posledna 57

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
27 апр. 03:36 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 апр. 22:52 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 апр. 22:51 , ,

Prizemna kuka so dvor

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
31 мар. 16:14 , ,

Kukja za iznajmuvanje

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 мар. 08:07 , ,

Se izdava kuka za deloven prostor Taftalidze 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
04 мар. 17:15 , ,

Издавам наместен стан/куќа-приземје

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
04 мар. 17:02 , ,

Се изнајмува стан/ куќа на призмје

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
23 фев. 13:12 , ,

Se iznajmuva baraka vo nas. Taftalidze

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
10 фев. 22:40 , ,

SE IZDAVA KUKA GARSONJERA VO TAFTALIDZE 1

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
05 фев. 21:22 , ,

house for rent

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
01 фев. 13:44 , ,

Se izdava nevseluvan sprat od kuka vo Taftalidze

Број на соби: 3
Површина: 100
29 јан. 09:03 , ,

Se izdava kuka kaj katastar vo Taftalidze

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
26 јан. 16:37 , ,

Stan vo kuka za iznajmuvanje vo naselba Trnodol

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 140
26 јан. 16:37 , ,

Stan 2 vo kuka za iznajmuvanje vo naselba Trnodol

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 140

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации