Македонски | Shqip | English |

Карпош | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 19:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
Денес 11:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Број на соби: > 10
Вчера 13:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 12:16 , ,

Nova kompletno namestena kuka vo Karpos

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 08:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 02:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
19 фев. 18:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
19 фев. 15:06 , ,

Luxury house for rent in Taftalidze 2

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
19 фев. 11:27 , ,

Se iznajmuva kuka vo Vlae

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
19 фев. 08:54 , ,

House for rent in Vodno Trnodol Skopje

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
18 фев. 21:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
04 фев. 18:06 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
03 фев. 12:29 , ,

SE IZDAVA SAMOSTOJNA KUKA 240M2 VO KOZLE

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
27 јан. 12:09 , ,

Namestena kuka na prizemje vo Debar Maalo

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
25 јан. 23:48 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO KOZLE 100m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
24 јан. 18:52 , ,

Se izdava kuka vo Trnodol

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 јан. 13:52 Агенција за недвижности , ,

Se izdava kukja vo Bardovci

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
15 јан. 19:17 , ,

KUKA VO BARDOVCI

Број на соби: 3
12 јан. 11:42 , ,

For rent unique family house in Bardovci

1 350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
11 јан. 15:40 , ,

Se izdava stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
03 јан. 23:10 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO TAFTALIDZE1

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
16 дек. 14:02 , ,

Se iznajmuva apartman vo Bansko

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
14 дек. 13:26 , ,

Se izdava kompletno namestena kuka vo Vlae

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
03 дек. 15:54 , ,

Se iznajmuva kuka Skopje taftalidze 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 60
29 ноем. 13:33 , ,

House for rent in Bardovci

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
28 ноем. 09:43 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 60m2 VO TAFTALIDZE 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
26 ноем. 10:20 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA OD 120m2 VO TRNODOL

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
16 ноем. 17:56 , ,

House for rent in Bardovci private parking + BY

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
16 ноем. 17:54 , ,

Kuka vo Bardovci od 120m2 3 spalni 2 banji i dvor

Број на соби: 5
Површина: 120
08 ноем. 19:42 , ,

Kuka vo Bardovci

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
08 ноем. 13:49 , ,

SE IZDAVA KUKA VO TAFTALIDZE 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
07 ноем. 20:15 , ,

Se izdava kuka kaj Vero 2

Број на соби: 3,5
Површина: 80
31 окт. 22:26 , ,

Namestena prizemna kuka so dvor do Zooloska

8 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
22 окт. 23:43 , ,

Se izdava kuka vo Vlae

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
19 окт. 18:40 , ,

LUKSUZNA Kuka vo Gorno Nerezi 200M2+300M2 DVOR

1 800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 200
16 окт. 16:16 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO KOZLE 120m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
15 окт. 21:38 , ,

Se izdava kuka od 50m2

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Кон почеток