Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA NAMESTEN SO POSEBEN VLEZ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
10 мај 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
10 мај 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 апр. 21:58 , ,

Se izdava stan vo kuka so poseben vlez

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
25 мар. 13:05 , ,

Se izdava kuka vo naselba 11 Oktomvri

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
07 мар. 21:05 , ,

Издавам куќа во населба Усје

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
16 јан. 06:50 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
27 дек. 13:40 , ,

se izdava namesten stan vo kisela voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
24 дек. 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
24 дек. 16:29 , ,

Kukja na 2 sprata vo blizina na Centar

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
01 ноем. 19:58 , ,

Se izdava kuka vo kisela voda

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
28 окт. 15:37 , ,

Sprat i potkrovje K Voda Naum Ohridski 20 Crnice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 160
25 септ. 20:00 , ,

Se izdava kukja na Rampa, do Flatiron

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
25 септ. 09:16 , ,

Se izdava dvosoben kompletno opremen Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
19 авг. 16:28 , ,

Se izdava kukja

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 4
13 јун. 14:45 , ,

Iznajmuvam namestena kukja

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
10 јун. 07:10 , ,

Se iznajmuva ubava kuka

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
26 мај 14:25 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 мар. 18:05 , ,

Se izdava sprat od kuka vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 фев. 10:01 , ,

Se izdava kuka

Број на соби: 4
Површина: 200
02 фев. 12:59 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

800 МКД / месечно

Број на соби: 5
26 јан. 13:41 , ,

Se izdava namesten sprat od kuka

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 јан. 19:54 , ,

Se iznajmuva kuka od 210m2 vo Kisela Voda

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 9
17 јан. 18:53 , ,

Kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3
08 јан. 21:44 , ,

Se izdava kuka vo Dracevo

Број на соби: 3
08 јан. 08:22 , ,

Se izdava sobi za rabotnici

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
21 дек. 15:07 , ,

Se iznajmuva za nova godina po ekskluzivna cena

Број на соби: 1
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации