Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Куќи/Вили | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Куќи/Вили , или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Куќи/Вили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мар. 18:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
04 мар. 18:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
12 фев. 01:36 ,

Издавам спрат од куќа

Број на соби: 4
Површина: 60
22 јан. 11:30 Агенција за недвижности ,

Se iznajmuva stan sprat od kuka 60m2 namesten

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
20 јан. 10:11 Агенција за недвижности ,

Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
23 ноем. 09:51 Агенција за недвижности ,

Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
22 ноем. 19:04 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 90
10 окт. 01:15 ,

SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT

8 500 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
07 септ. 15:47 ,

Se izdava sprat od kuka namesten renoviran od 73m2

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 јун. 03:01 ,

Izdavam stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 јун. 22:50 ,

Se izdava stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
11 јун. 17:42 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
26 апр. 21:37 ,

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Број на соби: 6
24 јан. 18:52 ,

Se izdava stan vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
20 ноем. 22:53 ,

Se iznajmuva kuka vo centar

Број на соби: 3
Површина: 70
20 ноем. 22:33 ,

Se iznajmuva kuka vo Centar Isar

Број на соби: 3
Површина: 70
13 авг. 17:51 ,

Se izdava kuka vo Stip

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
22 јул. 09:03 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 2
Површина: 40
01 јул. 11:16 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
22 јун. 19:57 ,

Се изнајмува спрат од куќа

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
18 мај 09:11 ,

Se iznajmuva stan za studenti

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 6
14 мај 22:35 ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 3
30 апр. 23:59 ,

Se izdava

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
04 мар. 14:43 ,

Se izdava sprat od kuka vo centarot na gradot

2 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
07 фев. 20:13 ,

Se izdava Kuka vo Stip

Број на соби: 4
04 јан. 22:34 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 50
13 ноем. 15:00 ,

Sprat od kuka vo Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 септ. 18:29 ,

Izdavanje na sprat 60m2 vo Stip

Број на соби: 2,5
Површина: 60
06 септ. 13:13 ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez

2 500 МКД / месечно

Број на соби: 3
05 септ. 19:32 ,

Se iznajmuva sprat od kuka za studenti

2 300 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
01 септ. 11:20 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
22 авг. 13:47 ,

Sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 70
08 авг. 16:26 ,

Se izdava sprat za univerz kadar ili 1 ili 2 stud

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
20 јул. 18:51 ,

Se izava kuka vo cenatrot na Stip

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
21 јун. 21:04 ,

Kuka vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
31 мај 18:50 ,

SE IZNAJMUVA STAN VO STIP

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 60
31 мај 17:09 ,

Se izdava stan vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
24 јан. 20:43 ,

Se iznajmuva sprat od kuka vo blizina na Tus

Број на соби: 3
01 јан. 14:58 ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez

2 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Куќи/Вили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации