Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Kуќа за изнајмување и вили за изнајмување по екстра поволни цени!


Оваа категорија е идеална за да регистрирате или пак да пребарувате оглас(и) за куќа за изнајмување и вили за изнајмување за секакви пригоди, почнувајќи од постојани живеалишта па се до сезонски/викенд патувања по најдобри цени!Тука ќе можете да изнајмите викенд куќи, луксузни куќи во скопје, вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили за нова година, куќи и вили охрид, и слично, а ние ќе се погрижиме да имате леснотии при одбирање куќа за изнајмување или вили за изнајмување со само еден клик!Вчера 23:49
Link:
, ,

Renovirana kukja vo elitniot del na Bardovci

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6

Вчера 23:49
Link:
, ,

Renovirana kukja vo elitniot del na Bardovci

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 20:04 ,

Се издава куќа во Велес

Број на соби: 5
Вчера 14:47 ,

Kuka vo Bitola

Број на соби: 6
Површина: 130
Вчера 08:26 , ,

Se izdava kuka od 100m2 prizemje vo Kozle

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
19 мај 22:28 , ,

Se izdava sprat od kuka vo nas.Przino

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 мај 22:28 ,

Se izdava kuka vo Pestani

Број на соби: 5
Површина: 100
18 мај 23:28 , ,

Se iznajmuva luksuzna kuka

1 800 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
18 мај 13:03 ,

Apartmani Slavica i Marce

300 МКД / дневно

Број на соби: 1
17 мај 17:23 ,

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА

Број на соби: 4
Површина: 60
17 мај 10:56 ,

Se izdava namestena kuka

Број на соби: 4
Површина: 100
17 мај 10:30 ,

Se izdava sprat od kuka

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
15 мај 13:47 ,

Apartmani Slavica i Marce

350 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 30
15 мај 12:52 , ,

Mavrovo Kira apartments

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
15 мај 07:19 ,

se iznajmuva kukja vo strog centar na veles

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
14 мај 08:59 , ,

Del od kuka so poseben vlez

5 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
12 мај 10:58
Link:
, ,

Se izdava kuka vo naselba Ilinden

Број на соби: 3,5
11 мај 23:20 ,

Apartmani Slavica i Marce

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
11 мај 16:14
Link:
, ,

Se izdava sprat od kuka

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 мај 12:43 , ,

Se izdava polunamestena nova kukja vo Bardovci

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
11 мај 11:09 , ,

Izdavam sprat od kukja vo Sopiste

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
11 мај 03:41 , ,

Se Izdava kat od kuka Cair/ Floor of House for rent - Cair

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
10 мај 16:57 ,

Se iznajmuva vila

Број на соби: 4
Површина: 100
09 мај 16:26 ,

Se iznajmuva vila Veljanoski

Број на соби: 2
Површина: 70
09 мај 15:14 , ,

Se izdava del od kuka vo Madzari

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
09 мај 15:11 , ,

Se izdava namestena kuka

Број на соби: 3
08 мај 12:11 , ,

Se izdava kuka Ilinden Ajvatovci

Број на соби: 4
Површина: 140
08 мај 12:55 , ,

se izdava kuka Ilinden,Ajvatovci/Илинден,Ајватовци

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
08 мај 11:02 ,

Се издава викендица во Ниже Поле

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
05 мај 02:00 , ,

idkane

Број на соби: 4
04 мај 13:15 , ,

Se izdava kuka vo Butel 1

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
04 мај 12:20 , ,

Se izdava kuka vo Zelezara

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
04 мај 03:49 , ,

Iznajmuvam kat

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 130
03 мај 17:24 ,

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

Број на соби: 6
Површина: 100
28 апр. 22:57 ,

Lovecka kuka Futi

Број на соби: 3
Површина: 50
26 апр. 11:14 , ,

Se izdava garsonjera

Број на соби: 1,5
Површина: 30
25 апр. 21:29 ,

Se izdavaat novi apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 140
25 апр. 17:37 ,

Se izdava kuka pod kirija

Број на соби: 4
24 апр. 12:30 ,

Se izdavaat novi apartmani

Број на соби: 2
22 апр. 22:19 ,

Se izdava kuka vo Vevcani

500 МКД / дневно

Број на соби: 6
22 апр. 15:48 ,

Apartmani SAS

Број на соби: 1,5
22 апр. 01:47 ,

Se iznajmuva vila Nize Pole Pelister

Број на соби: 4
Површина: 160
20 апр. 16:43 , ,

Se izdava kuka od 40m2

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Причини поради кои Пазар3 е идеално решение за да пронајдете куќа за изнајмување и вили за изнајмувањеОгромна посетеност - Пазар3 е најголемото купопродажно место во нашата држава во кое ќе можете да најдете агенција за недвижности и физички лица кои ќе Ви понудат куќа за изнајмување и вили за изнајмување како и можност за преговарање лице во лице со само еден клик!Ова е повеќе од идеално за Вас, поради тоа што нема да имате никакви потешкотии при пронаоѓање на вили под наем во најразлични места во Македонија - вили во маврово, вили во берово, вили во охрид поради рекреативни причини вклучувајќи и вили за нова година кога воедно е денот за најдобра забава со најблиските!Од друга страна, агенциите и физичките лица ќе Ви понудат и викенд куќи, луксузни куќи во скопје, и се разбира, куќи и вили охрид, доколку сакате да го разбиете секојдневието преку одење во најшиот најпопуларен туристички центар!Веродостојни клиенти - една од предностите на користење на Пазар3 е тоа што без разлика дали станува збор за агенција за недвижности или пак за физичко лице, клиентите се веродостојни, и истите значително можат да Ви помогнат да одберете куќа за изнајмување или вили за изнајмување заштедувајќи Ви пари, средства и време!Интуитивен веб сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди одлична прегледност на сите огласи во кои се нуди куќа за изнајмување или вили за изнајмување без разлика дали пребарувате преку вашиот мобилен уред, лап топ или персонален компјутер!Од друга страна, постоечките алатки се лесни за користење почнувајќи од полето за пребарување кое ќе Ви ги понуди сите огласи според она што сте го внеле - "куќа за изнајмување", "вили за изнајмување", "вили во маврово", "викенд куќи" и слично, додека пак, алатката за регистрирање оглас ќе Ви помогне да најдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување со само еден клик!Како да пронајдете одлична куќа за изнајмување и вили за изнајмување?Постојат голем број на работи кои директно или индиректно ќе Ви помогнат при пронаоѓање на куќа за изнајмување или вили за изнајмување, но, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека ќе Ви се од најголема корист!Распоред - секогаш приоритизирајте го распоредот без разлика дали станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, бидејќи некогаш се случува да најдете објект кој што има помала квадратура, но сепак распоредот е одлично направен при што не би почувствувале дека сте изнајмиле "мали" викенд куќи.Локација и цена - на пример, ако сте во потрага по вили за изнајмување - вили во маврово, вили во охрид, вили во берово или пак вили за нова година, бидете спремни на тоа цените да се повисоки во одреден зимски период - зима или лето односно кога е сезоната.Од друга страна, пак, ако станува збор за куќа за изнајмување, цените се генерално исти или пак варираат горе-доле, па така, во овој случај нема да имате голема можност за преговарање.Површина и број на соби - за да не се доведете во ситуација во која што би платиле повеќе кога станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, ние Ве советуваме да направите избор исклучиво според вашата потреба и број на членови како и според вашиот буџет.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации