Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 18:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 15:08 , ,

Luxury house for rent downtown Skopje

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
Денес 15:06 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 14:51 , ,

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 14:17 , ,

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 12:52 , ,

Luxury House for Rent

2 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Денес 11:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Број на соби: > 10
Денес 11:04 ,

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 09:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 08:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:23 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 21:40 , ,

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
Вчера 21:15 ,

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Вчера 20:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Вчера 19:43 ,

Villë në popova Shapka

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 19:14 ,

Se izdava kuka vo Bitola

Број на соби: 10
Вчера 13:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 12:49 , ,

Se iznajmuva kuka namestena

Број на соби: 2
Површина: 110
Вчера 12:16 , ,

Nova kompletno namestena kuka vo Karpos

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 10:51 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 02:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
19 фев. 20:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
19 фев. 18:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
19 фев. 17:54 ,

Se izdava kuka vo Centar na Kumanovo

Број на соби: 5
19 фев. 15:06 , ,

Luxury house for rent in Taftalidze 2

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
19 фев. 13:34 , ,

Kuka od 170m2 vo Gevgelija

Број на соби: 8
Површина: 170
19 фев. 13:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
19 фев. 12:04 , ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
Кон почеток