Македонски | Shqip | English |

Kуќа за изнајмување и вили за изнајмување по екстра поволни цени!


Оваа категорија е идеална за да регистрирате или пак да пребарувате оглас(и) за куќа за изнајмување и вили за изнајмување за секакви пригоди, почнувајќи од постојани живеалишта па се до сезонски/викенд патувања по најдобри цени!Тука ќе можете да изнајмите викенд куќи, луксузни куќи во скопје, вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили за нова година, куќи и вили охрид, и слично, а ние ќе се погрижиме да имате леснотии при одбирање куќа за изнајмување или вили за изнајмување со само еден клик!Вчера 13:01
Линк
, ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100

Денес 20:04
Линк
,

iznajmuvanje

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:09 ,

Se izdava apartman

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 60
Денес 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 13:01
Линк
, ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 09:25 , ,

KUKA DO FERIJALEN DOM

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
10 мај 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
10 мај 19:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
10 мај 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
10 мај 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 мај 23:23 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
02 мај 21:03 Агенција за недвижности ,

Cityview apartmani Ohrid

33 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
30 апр. 11:42 , ,

Prizemje, 100 m2, Kozle, posledna 57

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
27 апр. 10:05 , ,

Se izdava garsonjera vo Hrom

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
21 апр. 21:58 , ,

Se izdava stan vo kuka so poseben vlez

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
11 апр. 22:51 , ,

Prizemna kuka so dvor

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
05 апр. 02:53 , ,

Се издава куќа со двор

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
31 мар. 16:14 , ,

Kukja za iznajmuvanje

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 мар. 13:05 , ,

Se izdava kuka vo naselba 11 Oktomvri

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
18 мар. 08:50 , ,

Se izdava

4 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
17 мар. 11:34 , ,

Se izdavaat apartmani vo Gevgelija

7 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
04 мар. 17:15 , ,

Издавам наместен стан/куќа-приземје

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
04 мар. 17:02 , ,

Се изнајмува стан/ куќа на призмје

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
01 мар. 11:48 , ,

Se izdava namestena kuka vo Keramidnica od 44m2

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
23 фев. 13:12 , ,

Se iznajmuva baraka vo nas. Taftalidze

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
12 фев. 01:36 ,

Издавам спрат од куќа

Број на соби: 4
Површина: 60
09 фев. 16:04 , ,

Se izdava sprat od kukja

Број на соби: 4
Површина: 100
07 фев. 10:45 , ,

Izdavam garsonjera vo Hrom

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
06 фев. 00:26 , ,

SE IZDAVA KUKA VO INDZIKOVO

Број на соби: 3
Површина: 70
02 фев. 23:59 , ,

Izdavam kuka 70m2 vo blizina na Skopski Saem

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
23 јан. 17:48 , ,

APARTMAN KRATOK PRESTOJ BESLATEN PARKING

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
20 јан. 10:11 Агенција за недвижности ,

Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
16 јан. 06:50 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100

Причини поради кои Пазар3 е идеално решение за да пронајдете куќа за изнајмување и вили за изнајмувањеОгромна посетеност - Пазар3 е најголемото купопродажно место во нашата држава во кое ќе можете да најдете агенција за недвижности и физички лица кои ќе Ви понудат куќа за изнајмување и вили за изнајмување како и можност за преговарање лице во лице со само еден клик!Ова е повеќе од идеално за Вас, поради тоа што нема да имате никакви потешкотии при пронаоѓање на вили под наем во најразлични места во Македонија - вили во маврово, вили во берово, вили во охрид поради рекреативни причини вклучувајќи и вили за нова година кога воедно е денот за најдобра забава со најблиските!Од друга страна, агенциите и физичките лица ќе Ви понудат и викенд куќи, луксузни куќи во скопје, и се разбира, куќи и вили охрид, доколку сакате да го разбиете секојдневието преку одење во најшиот најпопуларен туристички центар!Веродостојни клиенти - една од предностите на користење на Пазар3 е тоа што без разлика дали станува збор за агенција за недвижности или пак за физичко лице, клиентите се веродостојни, и истите значително можат да Ви помогнат да одберете куќа за изнајмување или вили за изнајмување заштедувајќи Ви пари, средства и време!Интуитивен веб сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди одлична прегледност на сите огласи во кои се нуди куќа за изнајмување или вили за изнајмување без разлика дали пребарувате преку вашиот мобилен уред, лап топ или персонален компјутер!Од друга страна, постоечките алатки се лесни за користење почнувајќи од полето за пребарување кое ќе Ви ги понуди сите огласи според она што сте го внеле - "куќа за изнајмување", "вили за изнајмување", "вили во маврово", "викенд куќи" и слично, додека пак, алатката за регистрирање оглас ќе Ви помогне да најдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување со само еден клик!Како да пронајдете одлична куќа за изнајмување и вили за изнајмување?Постојат голем број на работи кои директно или индиректно ќе Ви помогнат при пронаоѓање на куќа за изнајмување или вили за изнајмување, но, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека ќе Ви се од најголема корист!Распоред - секогаш приоритизирајте го распоредот без разлика дали станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, бидејќи некогаш се случува да најдете објект кој што има помала квадратура, но сепак распоредот е одлично направен при што не би почувствувале дека сте изнајмиле "мали" викенд куќи.Локација и цена - на пример, ако сте во потрага по вили за изнајмување - вили во маврово, вили во охрид, вили во берово или пак вили за нова година, бидете спремни на тоа цените да се повисоки во одреден зимски период - зима или лето односно кога е сезоната.Од друга страна, пак, ако станува збор за куќа за изнајмување, цените се генерално исти или пак варираат горе-доле, па така, во овој случај нема да имате голема можност за преговарање.Површина и број на соби - за да не се доведете во ситуација во која што би платиле повеќе кога станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, ние Ве советуваме да направите избор исклучиво според вашата потреба и број на членови како и според вашиот буџет.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации