Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

Денес 08:54 , ,

House for rent in Trnodol free from 1 november

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 08:49 , ,

Se iznajmuva kuka so prekrasen pogled kon gradot

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 18:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 11:04 ,

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 08:23 ,

Se izdava vila Ljubanista Ohrid slobodna od 30.08

14 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
28 ноем. 20:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
28 ноем. 19:43 ,

Villë në popova Shapka

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
28 ноем. 18:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
28 ноем. 17:02 ,

APARTMANI OHRID KOJNSKO KAJ H METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
28 ноем. 13:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
28 ноем. 08:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
28 ноем. 02:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
22 ноем. 19:04 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 90
22 ноем. 11:11 , ,

Se izdava vikendica

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
17 ноем. 09:47 Агенција за недвижности , ,

Se izdava opremena kuka vo Przino

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 170
16 ноем. 21:30 Агенција за недвижности , ,

PREKRASNA KUKA NA VODNO SO 600m2 DVOR

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
16 ноем. 20:18 , ,

vila luna mavrovo

1 МКД / дневно

Број на соби: 5
14 ноем. 11:46 , ,

Ubava kukja vo Przino realna cena

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
08 ноем. 16:05 , ,

Se iznajmuva sprat od kuka na Leninova 77 so dvor

199 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

 

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

 

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица. 

 

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

 

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

 

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

 

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

 

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток