Македонски | Shqip | English |

Kуќа за изнајмување и вили за изнајмување по екстра поволни цени!


Оваа категорија е идеална за да регистрирате или пак да пребарувате оглас(и) за куќа за изнајмување и вили за изнајмување за секакви пригоди, почнувајќи од постојани живеалишта па се до сезонски/викенд патувања по најдобри цени!Тука ќе можете да изнајмите викенд куќи, луксузни куќи во скопје, вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили за нова година, куќи и вили охрид, и слично, а ние ќе се погрижиме да имате леснотии при одбирање куќа за изнајмување или вили за изнајмување со само еден клик!Вчера 23:44 ,

студио Tamara

Број на соби: 1
Вчера 18:50 ,

Se izdava deloven prostor

Број на соби: 3
Површина: 70
27 апр. 22:23 ,

Se izdava kuka celosno opremena

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
25 мар. 11:29 ,

Mango Residеnce apartman

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
21 фев. 13:53 ,

Apartmani Zika Ohrid

30 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
06 фев. 00:26 , ,

SE IZDAVA KUKA VO INDZIKOVO

Број на соби: 3
Површина: 70
19 авг. 07:28 , ,

Se izdava deloven prostor - ducan

Број на соби: 1
Површина: 30
25 јул. 00:33 , ,

Se izdava

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 јул. 18:20 ,

Apartman Villa Geros

Број на соби: 6
01 јул. 09:35 , ,

Se izdava stan vo Gorce

Број на соби: 2
Површина: 30
10 јун. 22:39 , ,

Vikendica so dvor i bazen

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 200
14 мај 13:11 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO BUTEL

Број на соби: 1
Површина: 30
07 мар. 18:54 , ,

Lokale me qira

Број на соби: 1
Површина: 70
22 јан. 07:23 ,

Se izdava kuka vo strogiot centar na prilep

Број на соби: 5
Површина: 120
16 дек. 20:55 ,

Se izdava sprat od vikendica vo Tetovo

Број на соби: 3
Површина: 50
12 ноем. 17:26 ,

Deloven prostor za iznajmuvanje

Број на соби: 1,5
Површина: 110
26 септ. 11:54 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KUKA VO BARDOVCI

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
Површина: 200
16 септ. 13:54 , ,

Sprat od kuka na Vodno

Број на соби: 3,5
Површина: 100
15 авг. 06:51 ,

Se izdava kuka vo Ohrid

Број на соби: 4
04 авг. 17:02 ,

Se izdava sprat od kuka vo Ohrid

45 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 100
22 јул. 09:03 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 2
Површина: 40
07 јул. 17:18 , ,

VILA VO STAR DOJRAN DO KAFANA GRANIKO

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 20
02 јул. 00:42 ,

Se izdavaat sobi za turisti

Број на соби: 8
Површина: 100
21 јун. 01:04 , ,

Apartmani na Jadransko more

Број на соби: 6
Површина: 150
27 мај 06:50 , ,

Se izdava sprat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
26 мај 13:52 , ,

Se izdava sprat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
10 апр. 09:41 , ,

Se izdava namestena kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
29 мар. 13:45 ,

Se izdava deloven prostor vo Tetovo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 70
26 мар. 11:17 , ,

Se iznajmuva kuka

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
12 јан. 22:49 , ,

Se izdava kuka vo Lisice

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
12 јан. 20:27 , ,

Se izdava kuka vo Lisice

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Причини поради кои Пазар3 е идеално решение за да пронајдете куќа за изнајмување и вили за изнајмувањеОгромна посетеност - Пазар3 е најголемото купопродажно место во нашата држава во кое ќе можете да најдете агенција за недвижности и физички лица кои ќе Ви понудат куќа за изнајмување и вили за изнајмување како и можност за преговарање лице во лице со само еден клик!Ова е повеќе од идеално за Вас, поради тоа што нема да имате никакви потешкотии при пронаоѓање на вили под наем во најразлични места во Македонија - вили во маврово, вили во берово, вили во охрид поради рекреативни причини вклучувајќи и вили за нова година кога воедно е денот за најдобра забава со најблиските!Од друга страна, агенциите и физичките лица ќе Ви понудат и викенд куќи, луксузни куќи во скопје, и се разбира, куќи и вили охрид, доколку сакате да го разбиете секојдневието преку одење во најшиот најпопуларен туристички центар!Веродостојни клиенти - една од предностите на користење на Пазар3 е тоа што без разлика дали станува збор за агенција за недвижности или пак за физичко лице, клиентите се веродостојни, и истите значително можат да Ви помогнат да одберете куќа за изнајмување или вили за изнајмување заштедувајќи Ви пари, средства и време!Интуитивен веб сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди одлична прегледност на сите огласи во кои се нуди куќа за изнајмување или вили за изнајмување без разлика дали пребарувате преку вашиот мобилен уред, лап топ или персонален компјутер!Од друга страна, постоечките алатки се лесни за користење почнувајќи од полето за пребарување кое ќе Ви ги понуди сите огласи според она што сте го внеле - "куќа за изнајмување", "вили за изнајмување", "вили во маврово", "викенд куќи" и слично, додека пак, алатката за регистрирање оглас ќе Ви помогне да најдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување со само еден клик!Како да пронајдете одлична куќа за изнајмување и вили за изнајмување?Постојат голем број на работи кои директно или индиректно ќе Ви помогнат при пронаоѓање на куќа за изнајмување или вили за изнајмување, но, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека ќе Ви се од најголема корист!Распоред - секогаш приоритизирајте го распоредот без разлика дали станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, бидејќи некогаш се случува да најдете објект кој што има помала квадратура, но сепак распоредот е одлично направен при што не би почувствувале дека сте изнајмиле "мали" викенд куќи.Локација и цена - на пример, ако сте во потрага по вили за изнајмување - вили во маврово, вили во охрид, вили во берово или пак вили за нова година, бидете спремни на тоа цените да се повисоки во одреден зимски период - зима или лето односно кога е сезоната.Од друга страна, пак, ако станува збор за куќа за изнајмување, цените се генерално исти или пак варираат горе-доле, па така, во овој случај нема да имате голема можност за преговарање.Површина и број на соби - за да не се доведете во ситуација во која што би платиле повеќе кога станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, ние Ве советуваме да направите избор исклучиво според вашата потреба и број на членови како и според вашиот буџет.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации