Македонски | Shqip | English |

Kуќа за изнајмување и вили за изнајмување по екстра поволни цени!

Оваа категорија е идеална за да регистрирате или пак да пребарувате оглас(и) за куќа за изнајмување и вили за изнајмување за секакви пригоди, почнувајќи од постојани живеалишта па се до сезонски/викенд патувања по најдобри цени!

Тука ќе можете да изнајмите викенд куќи, луксузни куќи во скопје, вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили за нова година, куќи и вили охрид, и слично, а ние ќе се погрижиме да имате леснотии при одбирање куќа за изнајмување или вили за изнајмување со само еден клик!

Вчера 16:55 , ,

Izdavam sprat od kuka kompletno namesten

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 08:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 02:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
06 мар. 13:40 , ,

Garsonjera izdavanje strog centar

Број на соби: 1
Површина: 30
06 мар. 10:51 ,

Vila od 150m2 vo Naselba Feta

Број на соби: 3
Површина: 150
05 мар. 21:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
05 мар. 18:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
05 мар. 14:51 , ,

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
05 мар. 12:15 , ,

Apartman dupleks

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
02 мар. 11:04 , ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 100
31 јан. 10:46 , ,

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
23 јан. 17:48 , ,

APARTMAN KRATOK PRESTOJ BESLATEN PARKING

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
23 дек. 11:51 , ,

Baraka 100m2 so dvor Taftalidze 1 Stan 60m2 Pozadi Vlada

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
09 дек. 13:34 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva konforen stan

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 90
25 ноем. 12:19 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
20 ноем. 18:20 , ,

Се изнајмува

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
08 ноем. 16:05 , ,

Se iznajmuva sprat od kuka na Leninova 77 so dvor

199 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
04 ноем. 10:27 , ,

Se izdava sprat od kuka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
28 окт. 09:43 , ,

Baraka so dogradba zelezara

Број на соби: 5
Површина: 130
19 окт. 21:30 , ,

Se izdava kuka na Triangla Madzari

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 70
06 окт. 21:02 ,

izdavam nova kuka

1 001 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
01 окт. 03:04 ,

Izdavam stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 100
28 септ. 17:56 , ,

Se izdavat sobi

700 МКД / месечно

Број на соби: 5
21 авг. 00:38 , ,

Vila RizAndi

Број на соби: 4
Површина: 140

Причини поради кои Пазар3 е идеално решение за да пронајдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување

Огромна посетеност - Пазар3 е најголемото купопродажно место во нашата држава во кое ќе можете да најдете агенција за недвижности и физички лица кои ќе Ви понудат куќа за изнајмување и вили за изнајмување како и можност за преговарање лице во лице со само еден клик!

Ова е повеќе од идеално за Вас, поради тоа што нема да имате никакви потешкотии при пронаоѓање на вили под наем во најразлични места во Македонија - вили во маврово, вили во берово, вили во охрид поради рекреативни причини вклучувајќи и вили за нова година кога воедно е денот за најдобра забава со најблиските!

Од друга страна, агенциите и физичките лица ќе Ви понудат и викенд куќи, луксузни куќи во скопје, и се разбира, куќи и вили охрид, доколку сакате да го разбиете секојдневието преку одење во најшиот најпопуларен туристички центар!

Веродостојни клиенти - една од предностите на користење на Пазар3 е тоа што без разлика дали станува збор за агенција за недвижности или пак за физичко лице, клиентите се веродостојни, и истите значително можат да Ви помогнат да одберете куќа за изнајмување или вили за изнајмување заштедувајќи Ви пари, средства и време!

Интуитивен веб сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди одлична прегледност на сите огласи во кои се нуди куќа за изнајмување или вили за изнајмување без разлика дали пребарувате преку вашиот мобилен уред, лап топ или персонален компјутер!

Од друга страна, постоечките алатки се лесни за користење почнувајќи од полето за пребарување кое ќе Ви ги понуди сите огласи според она што сте го внеле - "куќа за изнајмување", "вили за изнајмување", "вили во маврово", "викенд куќи" и слично, додека пак, алатката за регистрирање оглас ќе Ви помогне да најдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување со само еден клик!

Како да пронајдете одлична куќа за изнајмување и вили за изнајмување?

Постојат голем број на работи кои директно или индиректно ќе Ви помогнат при пронаоѓање на куќа за изнајмување или вили за изнајмување, но, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека ќе Ви се од најголема корист!

Распоред - секогаш приоритизирајте го распоредот без разлика дали станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, бидејќи некогаш се случува да најдете објект кој што има помала квадратура, но сепак распоредот е одлично направен при што не би почувствувале дека сте изнајмиле "мали" викенд куќи.

Локација и цена - на пример, ако сте во потрага по вили за изнајмување - вили во маврово, вили во охрид, вили во берово или пак вили за нова година, бидете спремни на тоа цените да се повисоки во одреден зимски период - зима или лето односно кога е сезоната.

Од друга страна, пак, ако станува збор за куќа за изнајмување, цените се генерално исти или пак варираат горе-доле, па така, во овој случај нема да имате голема можност за преговарање.

Површина и број на соби - за да не се доведете во ситуација во која што би платиле повеќе кога станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, ние Ве советуваме да направите избор исклучиво според вашата потреба и број на членови како и според вашиот буџет.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации