Македонски | Shqip | English |

Kуќа за изнајмување и вили за изнајмување по екстра поволни цени!


Оваа категорија е идеална за да регистрирате или пак да пребарувате оглас(и) за куќа за изнајмување и вили за изнајмување за секакви пригоди, почнувајќи од постојани живеалишта па се до сезонски/викенд патувања по најдобри цени!Тука ќе можете да изнајмите викенд куќи, луксузни куќи во скопје, вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили за нова година, куќи и вили охрид, и слично, а ние ќе се погрижиме да имате леснотии при одбирање куќа за изнајмување или вили за изнајмување со само еден клик!Вчера 10:03
Линк
,

Agape apartmani Elen Kamen

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1

Денес 18:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 18:02 ,

APARTMANI OHRID KOJNSKO KAJ H METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
Денес 17:09 ,

Se izdava apartman

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 60
Денес 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
Денес 13:14 ,

Se izdavaat apartmani Slavica i Marce

300 МКД / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:52 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 16:25 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 12:38 , ,

Se izdava sprat od kuka kaj Zeleznicka Stanica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 11:36 , ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez vo Centar

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA NAMESTEN SO POSEBEN VLEZ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 10:03
Линк
,

Agape apartmani Elen Kamen

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Вчера 09:54 , ,

House for rent in Trnodol free from 1 november

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 09:49 , ,

Se iznajmuva kuka so prekrasen pogled kon gradot

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 09:25 , ,

KUKA DO FERIJALEN DOM

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
10 мај 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
10 мај 17:02 , ,

Se iznajmuva kuka vo Kozle

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
10 мај 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
10 мај 10:32
Линк
, ,

Se izdava kuka vo Kozle

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
10 мај 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 мај 23:56 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 170
09 мај 23:23 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
09 мај 22:40 , ,

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
09 мај 22:35 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
09 мај 22:31 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
09 мај 21:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
09 мај 20:43 ,

Villë në popova Shapka

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80

Причини поради кои Пазар3 е идеално решение за да пронајдете куќа за изнајмување и вили за изнајмувањеОгромна посетеност - Пазар3 е најголемото купопродажно место во нашата држава во кое ќе можете да најдете агенција за недвижности и физички лица кои ќе Ви понудат куќа за изнајмување и вили за изнајмување како и можност за преговарање лице во лице со само еден клик!Ова е повеќе од идеално за Вас, поради тоа што нема да имате никакви потешкотии при пронаоѓање на вили под наем во најразлични места во Македонија - вили во маврово, вили во берово, вили во охрид поради рекреативни причини вклучувајќи и вили за нова година кога воедно е денот за најдобра забава со најблиските!Од друга страна, агенциите и физичките лица ќе Ви понудат и викенд куќи, луксузни куќи во скопје, и се разбира, куќи и вили охрид, доколку сакате да го разбиете секојдневието преку одење во најшиот најпопуларен туристички центар!Веродостојни клиенти - една од предностите на користење на Пазар3 е тоа што без разлика дали станува збор за агенција за недвижности или пак за физичко лице, клиентите се веродостојни, и истите значително можат да Ви помогнат да одберете куќа за изнајмување или вили за изнајмување заштедувајќи Ви пари, средства и време!Интуитивен веб сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди одлична прегледност на сите огласи во кои се нуди куќа за изнајмување или вили за изнајмување без разлика дали пребарувате преку вашиот мобилен уред, лап топ или персонален компјутер!Од друга страна, постоечките алатки се лесни за користење почнувајќи од полето за пребарување кое ќе Ви ги понуди сите огласи според она што сте го внеле - "куќа за изнајмување", "вили за изнајмување", "вили во маврово", "викенд куќи" и слично, додека пак, алатката за регистрирање оглас ќе Ви помогне да најдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување со само еден клик!Како да пронајдете одлична куќа за изнајмување и вили за изнајмување?Постојат голем број на работи кои директно или индиректно ќе Ви помогнат при пронаоѓање на куќа за изнајмување или вили за изнајмување, но, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека ќе Ви се од најголема корист!Распоред - секогаш приоритизирајте го распоредот без разлика дали станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, бидејќи некогаш се случува да најдете објект кој што има помала квадратура, но сепак распоредот е одлично направен при што не би почувствувале дека сте изнајмиле "мали" викенд куќи.Локација и цена - на пример, ако сте во потрага по вили за изнајмување - вили во маврово, вили во охрид, вили во берово или пак вили за нова година, бидете спремни на тоа цените да се повисоки во одреден зимски период - зима или лето односно кога е сезоната.Од друга страна, пак, ако станува збор за куќа за изнајмување, цените се генерално исти или пак варираат горе-доле, па така, во овој случај нема да имате голема можност за преговарање.Површина и број на соби - за да не се доведете во ситуација во која што би платиле повеќе кога станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, ние Ве советуваме да направите избор исклучиво според вашата потреба и број на членови како и според вашиот буџет.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации