Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 15:08 , ,

Luxury house for rent downtown Skopje

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
Вчера 10:53 ,

Kuka vo Strumica

Број на соби: 5
19 фев. 12:04 , ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
16 фев. 17:11 , ,

SE IZDAVAT DVE POSEBNI KUKJI

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
13 фев. 17:12 , ,

Se izdava kukja vo Taftalidze 1

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
07 фев. 09:59 , ,

Se izdava kuka vo Cardak

Број на соби: 6
Површина: 120
25 јан. 23:48 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO KOZLE 100m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
22 јан. 07:23 ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 50
16 јан. 13:52 Агенција за недвижности , ,

Se izdava kukja vo Bardovci

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
12 јан. 11:42 , ,

For rent unique family house in Bardovci

1 350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
22 дек. 12:41 , ,

Kukja vo Madzar Maalo na 7 min od GTC NAMESTENA 3

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
19 дек. 10:52 ,

Se izdava sprat od kuka vo Prilep

Број на соби: 4
Површина: 100
14 дек. 12:34 Агенција за недвижности ,

Se izdava kuka vo Tetovo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
12 дек. 11:21 Агенција за недвижности , ,

Se izdava opremena kukja vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
03 дек. 13:12 Агенција за недвижности , ,

House for rent in Bardovci

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
26 ноем. 11:47 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva kuka vo Taftalidze

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
23 ноем. 18:08 , ,

Se iznajmuva kuka na Vodno

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
20 ноем. 00:26 , ,

Se izdava kat od kuka od 60m2 vo Gjorce Petrov

Број на соби: 3
Површина: 60
16 ноем. 17:56 , ,

House for rent in Bardovci private parking + BY

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
16 ноем. 17:54 , ,

Kuka vo Bardovci od 120m2 3 spalni 2 banji i dvor

Број на соби: 5
Површина: 120
01 ноем. 11:40 ,

Se iznajmuva kuka od 86m2

Број на соби: 4
30 окт. 17:50 ,

Se izdava kuka vo Tetovo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
26 окт. 13:17 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 окт. 05:21 ,

Se iznajmuva ednodneven luksuzen apartman

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
Површина: 150
Кон почеток