Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 09:23
Линк
,

Se izdava vila Ljubanista Ohrid slobodna od 30.08

14 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100

Денес 11:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA NAMESTEN SO POSEBEN VLEZ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 09:54 , ,

House for rent in Vodno Trnodol Skopje

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 00:33 , ,

Kozle, 14/2, posledna 57

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 22:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 19:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 16:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 15:51 , ,

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 15:17 , ,

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 12:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Број на соби: > 10
Вчера 12:04 ,

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 11:34 , ,

Luxury house for rent downtown Skopje

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
Вчера 09:23
Линк
,

Se izdava vila Ljubanista Ohrid slobodna od 30.08

14 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
12 авг. 23:23 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
12 авг. 22:40 , ,

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
12 авг. 22:35 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
12 авг. 22:31 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
12 авг. 22:15 ,

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
12 авг. 21:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
12 авг. 19:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
12 авг. 18:02 ,

APARTMANI OHRID KOJNSKO KAJ H METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
12 авг. 09:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
12 авг. 03:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
11 авг. 21:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
11 авг. 14:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 авг. 13:39 ,

LUKSUZNA KUKA MOZE I ZA IZDAVANJE

600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Кон почеток