Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Куќи/Вили | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Куќи/Вили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јун. 23:12
Линк
,

Kuka vila vo selo Bratindol Bitola

Број на соби: 7
26 јун. 04:26
Линк
,

Kuka vo blizina na bolnicata vо Bitola

103 000 ЕУР

Број на соби: > 10

26 јун. 04:26 ,

Kuka vo blizina na bolnicata vо Bitola

103 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 јун. 04:25 ,

Kuka so dvor vo Bitola

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
22 јун. 09:10 ,

Nova kuka vo Magarevo Pelister

Број на соби: 7
Површина: 120
21 јун. 23:12 ,

Kuka vila vo selo Bratindol Bitola

Број на соби: 7
21 јун. 17:32 ,

Kuka novogradba vo Centar na Bitola

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 јун. 13:00 ,

Kuka centar Oficerski

400 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 јун. 16:47 ,

Kuka Vo centarot na Bitola

153 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 јун. 21:39 ,

Se prodava kukja so dukan kaj skopska pivara

1 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
01 јун. 13:00 ,

Kuka na 3 kata vo selo Kravari Bitola

45 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 100
30 мај 22:29 ,

Ekstra kukja so letnikovec

Број на соби: 5
27 мај 21:58 ,

Stara kuka vo Bitola

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
26 мај 17:44 ,

Del od kuka podobna za deloven prostor

Број на соби: 6
Површина: 140
25 мај 18:49 ,

Se prodava ODLICNA KUKJA

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140
23 мај 09:53 ,

Kuka nasproti Pelagonka 1

63 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 мај 22:44 ,

Se prodava TOP kukja

70 000 МКД

Број на соби: 6
Површина: 140
19 мај 17:26 ,

Се продава куќа

46 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
17 мај 11:34 ,

Vednas vseliva kuka vo Bitola

29 500 ЕУР

Број на соби: 4
16 мај 20:22 ,

Kuka blisku do centar so potreba na renoviranje

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
13 мај 18:56 ,

Sprat od kuka kaj Zeleno Pazarce

Број на соби: 6
Површина: 110
13 мај 03:06 ,

Stara kuka vo Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 мај 23:21 ,

Стара куќа

20 500 ЕУР

Број на соби: 1
11 мај 23:21 ,

Стара куќа

20 500 ЕУР

Број на соби: 1
07 мај 09:07 ,

Kuka na najatraktivna lokacija do Saat Kulata vo Bitola

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Куќи/Вили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации