Македонски | Shqip | English |

Дебар | Живеалишта | Куќи/Вили

20 ноем. 08:50 ,

Kuka vo Debar

185 000 ЕУР

Број на соби: 10
05 окт. 12:39 ,

Kuka vo Lazaropole

Број на соби: 4
20 апр. 15:55 ,

shitet shtepia

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
11 мар. 20:34 ,

Kuka

150 000 ЕУР

Број на соби: 8
25 ноем. 16:14 ,

Shtepi

Број на соби: 9
07 апр. 16:59 ,

Shitet Objekti

Број на соби: 9
12 септ. 20:11 ,

Nova kuka vo Debar

Број на соби: 10
17 авг. 09:31 ,

Kuka vo Debar

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
19 дек. 00:01 ,

Shtepi ne qender Debar

Број на соби: 2,5
13 септ. 12:15 ,

Shtepi prej 616m2 ne Debar

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 10


Кон почеток