Македонски | Shqip | English |

Прилеп | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 09:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 23:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 18:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 15:23 ,

Kuka kaj gradinkata od Tutunski kombinat

Број на соби: 8
Површина: 160
23 јан. 17:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
23 јан. 13:03 ,

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 јан. 20:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
22 јан. 17:37 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 3
22 јан. 17:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 јан. 21:05 ,

se prodava kuka

33 ЕУР

Број на соби: 4
12 јан. 19:10 ,

Dvospratna kukja zamena za stan

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 јан. 12:48 ,

Kuka vo Prilep

80 000 ЕУР

Број на соби: 9
28 дек. 18:09 ,

Kuka vo Prilep

40 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 8
28 дек. 06:39 ,

Se prodava kukja

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 150
19 дек. 04:55 ,

Kuka vo Prilep

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 дек. 21:12 ,

Kuka 320m2 vo Prilep

Број на соби: > 10
26 окт. 19:35 ,

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА

Број на соби: 3
20 окт. 03:18 ,

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 5
06 окт. 08:25 ,

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
05 окт. 14:35 ,

Kuka vo Trojaci

15 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
04 окт. 17:49 ,

Se prodava kuka

23 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 авг. 12:57 ,

Karabina blizu teatar

Број на соби: 9
31 авг. 12:03 ,

Kuka karabina blizu teatar

28 000 ЕУР

Број на соби: 10
29 авг. 19:58 ,

Кујча

90 000 ЕУР

Број на соби: 10
23 авг. 17:51 ,

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕН ПРОСТОР

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 160
22 авг. 22:43 ,

Se prodava kuka vo Prilep

Број на соби: 6
Површина: 150
14 авг. 20:15 ,

Se prodava kujcha

Број на соби: 4
07 авг. 23:14 ,

Kuka vo extra zona

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
20 јул. 16:35 ,

Se prodava kuka

34 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 јул. 15:10 ,

Stara kuka so dvorno mesto

Број на соби: 4
10 јул. 15:39 ,

Tipska kuka vo Prilep

70 000 ЕУР

Број на соби: > 10
08 јул. 18:10 ,

Kuka nasproti Univerzalna sala

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 јул. 19:32 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 8
13 јун. 03:03 ,

КУЌА СО ДУЌАН НА ПРОДАЖБА

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 јун. 23:17 ,

Semejna kuka vo Prilep

Број на соби: 3,5
Површина: 60
08 јун. 19:37 ,

Kompletno opremena kuka vo Prilep

92 000 ЕУР

Број на соби: 10
21 мај 14:55 ,

Kukja so tri dukjani

Број на соби: 4
16 мај 12:35 ,

Kuka vo blizina na centarot na Prilep

Број на соби: 8
Површина: 160
12 мај 04:54 ,

Kuka vo Prilep itno

22 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 мај 20:41 ,

Se prodava kujka itno!!

37 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140


Кон почеток