Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Куќа со базен е на ваш дофат од само еден клик!


Ако сте сопственик на куќа со базен, и истата сакате да ја продадете за кратко време, тогаш бидете сигурни дека тоа можете да го направите со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи на Пазар3!На нашиот сајт постои огромна побарувачка за куќа со базен, а тоа можете да го искористите преку објавување на огласи за продажба на куќи во скопје, Берово, Маврово, Охрид и во останатите локации во Македонија!
28 ноем. 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
15 окт. 08:34 ,

Vikend kuka so bazen i ureden dvor so skara

Број на соби: 2
Површина: 60
11 окт. 22:09 , ,

Луксузна куќа во Пржино

400 000 ЕУР

Број на соби: 8
07 авг. 14:39 , ,

Semejna kuka

Број на соби: 4
Површина: 140
21 мај 23:09 ,

Vikend kuka so bazen

Број на соби: 2
Површина: 60
04 мар. 08:18 ,

Vikend kuka so luksuzno ureden dvor

Број на соби: 2,5
Површина: 60

Совети за продажба на куќа со базен на најбрз начинОгласете се - верувајте дека ако се огласите, шансите за продажба на вашата куќа со базен ќе се зголемат неколку кратно, особено ако тоа го сторите на Пазар3.Зошто? Бидејќи важиме за најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија кое има дневна посетеност од преку 70 000 посетители, а тоа значи дека вашите огласи за продажба на куќи во скопје и вон градот нема да поминат незабележани!Професионална фотографија - направете професионална фотографија од вашата куќа со базен која ја спремате за продавање, бидејќи квалитетот на вашата слика може значително да го зголеми интересот за некој да ја откупи вашата куќа со базен.Исто така, огласување без слика од вашата куќа со базен нема да вроди со плод, бидејќи сепак, луѓето сакаат да видат и дознаат повеќе за куќата.Не продавајте во зима - избегнувајте да правите продажба на куќи, без разлика дали станува збор за луксузни куќи во скопје, или пак за куќа со базен во останатите градови во Македонија.Зимските услови секогаш одат против вас, бидејќи интересот за недвижности е мал, па така, шансите за да продадете вашата куќа со базен се навистина мали.Зошто Пазар3 е одлично место во кое ќе можете да ја продадете вашата куќа со базен?Респектабилен бренд - Пазар3 како најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија е секогаш повеќе од добар избор за да регистрирате огласи за продажба на куќи, без разлика дали се работи за луксузни куќи во скопје, или пак за продажба на куќи вон градот кои се добро опремени.Исто така, имајќи ја ум огромната посетеност на сајтот, како и многубројните заинтересирани клиенти кои што се во потрага по куќа со базен, прави Пазар3 да биде ваша најлесна опција за продажба на куќи од секаков вид!Лесни алатки за користење - филтрите и полето за пребарување со само еден клик ќе им овозможат на заинтересираните клиенти за куќа со базен да добијат персонализирани огласи од куќи чија цена и локација е токму онаа, посакуваната!Од друга страна, оние кои што сакаат да извршат продажба на куќи или пак на својата куќа со базен, ќе можат да го сторат тоа со само еден клик на алатката за објавување на огласи, а за кратко време, првите клиенти веќе ќе Ве контактираат!Но, Ве советуваме да внимавате на уредеувањето на огласите, како и кон тоа истите да бидат во склоп со пропишаните правила за огласување на Пазар3, со цел да го зголемите ефектот на ефикасноста на огласите.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации