Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пониква вили на продажба по најдобри цени!


Доколку сте сопственик на пониква вили кои што сакате да ги продадете, или пак сте заинтересирани за богатата понудата на пониква вили за продажба, тогаш на Пазар3 ќе можете да ја исполните вашата цел лесно и едноставно!Нашиот сајт изобилува со одлично опремени вили, како и луксузни пониква вили кои ќе можете да ги продадете со само еден клик, а тоа е воедно и една од предностите на користење на усугите на Пазар3!
Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 00:23 , ,

Stara kuka vo Kisela Voda

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 23:48 , ,

Prekrasna vila vo Karpos

Број на соби: > 10
Површина: 200
Вчера 23:39
Линк
,

Kuka vo Ohrid

Број на соби: > 10
Површина: 160
Вчера 22:29 , ,

Imot so kuka i supa

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: > 10
Вчера 18:48 ,

Kuka vo Prilep

45 000 ЕУР

Број на соби: 3

Зошто луѓето се заинтересирани за пониква вили?Локација - сместена на само 20 километри од Кочани со надморска височина од 1560 метри, планината Пониква е место кое е познато по своите викенд куќи, и вили како и по одличната природа која ќе Ве релаксира после истоштувачката работна недела!За ваша среќа, на Пазар3 ќе имате можност да бидете во тек со богатата понуда на пониква вили, а сопствениците на пониква вили ќе можат и да извршат продажба која ќе резултира со одличен профит!Свеж воздух - една од причините поради која луѓето се одлучуваат да бидат сопственици на пониква вили, е и чистиот воздух кој што оваа планина го нуди.За волја на вистината, ова место е познато и како воздушна бања поради квалитетниот воздух кој што со само еден поминат ден во Пониква, ќе Ви го разбистри умот и наполни вашите батерии, па така свежи, ќе се вратите на своите работни позиции!Популарна туристичка дестинација - со оглед на фактот што секојдневно се градат и продаваат пониква вили, и викенд куќи, Осоговскиот бисер важи и станува се поактутелна туристичка дестинација која вреди да ја посетите барем еднаш во животот!Ако пак продавате пониква вили, тогаш бидете сигурни дека популарноста на ова место ќе Ви помогне при продажбата, бидејќи огромен број на заинтересирани клиенти сакаат да станат сопственици на вили и викенд куќи во Пониква!Како до лесна продажба на вашите пониква вили?Огласете се - доколку никој не знае дека продавате пониква вили, тогаш продажбата нема ни да се случи, така?Затоа, Пазар3 е тука за Вас како најголемо огласувачко и купопродажно место во Македонија, кое Ви остава можност да регистрирате оглас за продажба на пониква вили кој што ќе биде виден од преку 70 000 дневни посетители и многубројни заинтересирани клиенти!Но, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување и кон пишување на јасни и разбирливи огласи за читање!Објавете професионална фотографија - една слика - илјада зборови.


Шансите за продажба на вашите пониква вили и викенд куќи ќе можат да бидат огромни, доколку при огласување објавите и професионална фотографија која што ќе пробуди уште поголем интерес за купување на вашите вили.Истражете ја цената - најпрвин, истражете ја цената за продажба на вили во Пониква, а потоа, започнете со продавање ставајќи цена која што е повисока за 10-15% со цел во случај на продажба, да добиете профит кој е резултат на атрактивноста на самата локација.Бидете сигурни дека шансите за да продадете под цена се навистина мали, а самата локација како позната дестинација ќе Ви помогне при продажбата и при добивање на повеќе од одлична заработувачка без помали проблеми.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации