Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продавам куќа - Огласете се и продадете ги вашите куќи!

"продавам куќа" може да биде наслов на вашиот следен оглас, доколку сакате за кратко време да имате брза продажба на куќи, без разлиика дали станува збор за луксузни куќи во скопје или пак стандардни куќи ширум останатите градови во Македонија!


Пазар3 Ви нуди можност да бидете во тек со огласите за продажба на куќи, или пак да регистрирате оглас налик на "продавам куќа" кој што ќе биде виден од преку 70 000 дневни посетители на нашиот сајт!

18 авг. 19:06
Линк
,

Продавам куќа во ЛЕВАЦИ Штип

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200

18 авг. 19:06
Линк
,

Продавам куќа во ЛЕВАЦИ Штип

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
16 авг. 14:12 , ,

Kuka vo Cento 100m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
10 авг. 19:03 ,

Продавам куќа

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
10 авг. 19:03 , ,

Продавам куќа 200 м2

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
31 јул. 15:47 ,

Продавам куќа во центар на Блатец (Виница)

Број на соби: 3,5
Површина: 140
29 јул. 15:05 , ,

Kuka vo Cento 100m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
14 јул. 14:13 , ,

Kuka vo Cento 100m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
03 јул. 14:26 , ,

Odlicna ponuda kuka hot hot 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
27 јун. 09:30 , ,

Kuka vo Butel 2

139 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
10 јун. 14:52 , ,

Kuka vo Nova Kolonija

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
31 мај 15:25 ,

Kuka vo Centar na Prilep

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 мај 15:10 , ,

Kuka so dvorno mesto

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
23 мај 13:25 ,

Kuka vo solidna sostojba

Број на соби: > 10
Површина: 200
16 мај 17:04 , ,

Kuka vo Dracevo

105 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 мај 18:56 ,

Sprat od kuka kaj Zeleno Pazarce

Број на соби: 6
Површина: 110
30 апр. 14:10 , ,

Kuka vo naselba Pintija

Број на соби: 4
Површина: 100
21 апр. 16:15 ,

Kuka od 210m2 vo Ohrid

Број на соби: 8
18 апр. 15:07 , ,

Kuka vo naselba 11 Oktomvri

Број на соби: 6
Површина: 140
17 апр. 04:53 ,

Kuka vo Centar na Kumanovo

Број на соби: 10
Површина: 200
23 мар. 19:55 , ,

Kuka vo Oresani

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мар. 11:56 , ,

Kuka na Vodno

400 000 ЕУР

Број на соби: > 10
14 мар. 10:46 , ,

Продавам куќа

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
23 фев. 20:08 , ,

Kuka so dva stana vo Skopje

160 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 фев. 14:49 , ,

Kuka vo Cento 100m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
27 јан. 18:02 , ,

Kuka vo Dracevo

96 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
25 јан. 20:48 , ,

Sprat od kuka

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 јан. 15:05 , ,

Kuka vo Vizbegovo

95 000 ЕУР

Број на соби: 5

Предлог за оглас: "продавам куќа", "се продава куќа" можат да бидат едни од варијантите за објавување на огласи кои ќе Ви донесат загарантирани заинтересирани клиенти кои се спремни да ја официјализираат вашата продажба на куќи!На што се должи огромната фреквентност на огласите со префикс "продавам куќа" на Пазар3?


Популарен сајт - Пазар3 како најпознатото купопродажно место во Македонија, е често првиот избор за огласување на многубројни огласувачи, а фактот што заинтересираноста за недвижнини е прилично голема, па така, природно е постоењето на "продавам куќа" - типот на огласи!


Исто така, на нашиот сајт постои огромна понуда на куќи за продажба, без разлика дали се работи за луксузни куќи во скопје, или пак за куќи за продажба во скопје, Охрид, или во останатите градови ширум нашата земја.


Па така, доколку сакате да купите куќа, Пазар3 е вистинското место за тоа!


Интуитивен сајт - една од предностите па Пазар3 се состои во лесните и практични алатки за користење кои ќе Ви овозможат да имате детален и лесен преглед на многубројните огласи за продажба на куќи кои често се именувани како "продавам куќа", но и можност за објавување на огласи кои сигурно нема да поминат незабележани!


Многубројни огласувачи - самата популарност на сајтот прави да бидеме дон на десетици илјади посетители и илјадници продавачи и купувачи кои се во потрага по клиент за купопродажба на куќи.


Поради тоа, "продавам куќа" типот на огласи се едни од најфреквентните во оваа категорија на Пазар3, а во тоа ќе се уверите и самите доколку ги разгледате огласите.Како до оглас кој што ветува сигурна продажба на куќи?


Пазар3 Ве советува да внимавате на неколку работи при и пред регистрирање на огласи како што се :


Правилата за огласување - секогаш пред да објавите оглас треба да ги прочитате правилата за огласување на нашиот сајт, и строго да се придржувате кон нив при објавување на огласите бидејќи во спротивно, вашите огласи нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.


Уредување - имајте на ум дека само лесни и читливи огласи ќе се одвојуваат од стотиците дневни огласи на нашиот сајт, а во истовреме, уредувањето на огласите е клучно за да вашите огласи пробудат интерес за читање кај многубројните клиенти!


Затоа, започнете со пишување на наслови кои ја искажуваат вашата потреба - "продавам куќа", а во главниот дел наведете повеќе карактеристики за куќата - цена, состојба, локација, квадратура и сл, заедно со вашиот контакт број!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации