Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици 

21 ноем. 14:12 ,

Kuka 160m2 vo Centarot na Strumica

Број на соби: 6
Површина: 160
10 јун. 17:29 , ,

Dve vili zasebni na ist plac od 1200m2 vo Mavrovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
17 апр. 21:33 , ,

KUKA VO MAVROVO ZA STAN VO SKOPJE

69 000 ЕУР

Број на соби: 8
07 септ. 19:35 ,

Kuka na glavna ulica vo Dutlok

Број на соби: 6
24 авг. 20:24 , ,

KUKA VO MAVROVO MOZNA KOMPENZACIJA

58 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 јун. 15:23 , ,

Vila kuka vo Mavrovo

Број на соби: 2,5
18 дек. 02:32 ,

Kuka renovirana na glavna ulica

Број на соби: 6
09 септ. 09:24 ,

Vikendica vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 100
19 авг. 15:55 , ,

Vila vo Mavrovo

Број на соби: 6
Површина: 130
31 јул. 12:51 , ,

KUKJA VO MAVROVO

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
13 јун. 15:40 , ,

EKSKLUZIVNA KUKA VO MAVROVO

63 000 ЕУР

Број на соби: 7
07 фев. 16:45 , ,

EKSKLUZIVNA KUKA VO MAVROVO

70 000 ЕУР

Број на соби: 8
13 јан. 21:17 , ,

Ubava vila so golem dvor vo Mavrovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
16 јул. 17:00 , ,

Vila vo Mavrovo

52 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
11 фев. 12:35 , ,

Vila so golem plac vo Mavrovo moze i zamena

48 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
26 ноем. 15:16 ,

Kuka od 1200m2 vo Gostivar

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 120
22 септ. 18:11 , ,

Plac od 900m2 vo Mavrovo

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
04 авг. 12:17 , ,

MAVROVO vila so golem dvor moze zamena za stan

55 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
19 апр. 12:40 , ,

KUKA SO PLAC VO MAVROVO

Број на соби: 6
11 ноем. 09:20 , ,

Vila od 130m2 vo Mavrovo Gostivar

Број на соби: 5
Површина: 130
Кон почеток