Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици 

Денес 22:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

23 500 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:15 ,

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Број на соби: 2
26 фев. 15:57 , ,

Vikendica vo Markov Manastir

Број на соби: 5
12 фев. 11:04 , ,

vikendica vo selo Pobozje

35 000 ЕУР

Број на соби: > 10
11 фев. 20:46 , ,

Kuka Vikendica od 950m2

Број на соби: 4
09 фев. 19:56 ,

Namestena kuka vikendica

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
07 фев. 07:33 ,

Vikendica vo Trstenik

Број на соби: 3
Површина: 50
13 јан. 21:17 , ,

Vikendica vo Katlanovska banja

17 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
26 дек. 20:09 , ,

Plac od 1000m2

Број на соби: 2,5
Површина: 40
21 дек. 22:28 ,

Vikendica na planina Plackovica

4 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
09 дек. 18:23 , ,

Kuka Vikendica vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 120
09 дек. 16:22 ,

Imot vo Lavci Bitola mozi i zamena

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
24 ноем. 19:50 , ,

VIKENDICA VO POBOZJE

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
08 ноем. 17:30 ,

SUTEREN KAT OD KUKA VO BEROVO

13 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
03 ноем. 21:29 , ,

Nova vikendica vo Karbinci

Број на соби: 2,5
Површина: 80
25 окт. 14:01 , ,

KUKA VIKENDICA VO DOLNA MATKA

Број на соби: 5
Површина: 140
09 окт. 16:38 ,

Vikendica vo Stenje

Број на соби: 6
Површина: 200
28 септ. 13:43 , ,

Vikendica Markov Manastir

28 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
11 септ. 10:40 ,

Vikendica/kuka vo Konjsko

Број на соби: 5
04 септ. 13:29 ,

Vikendica vo s. Visni - Struga

Број на соби: 3
Површина: 100
16 авг. 09:09 ,

VIKENDICA VO SUVILAKI

Број на соби: 5
Површина: 100
15 авг. 10:15 ,

Kuka vikendica vo Dolno Dupeni Resen

28 000 ЕУР

Број на соби: 5
17 јул. 14:06 , ,

Vikendica vo s. Slivje dolneni Prilep

Број на соби: 5
Површина: 100
10 јул. 18:41 , ,

Kuka Vikendica vo Kuckovo

23 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
21 јун. 17:31 ,

Vikendica vo selo Kazani Rajska Gradina

17 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 110
20 јун. 13:23 , ,

Vikendica

Број на соби: 5
Површина: 170
21 мај 23:28 ,

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
14 мај 18:48 ,

Vikendica vo Ljubanista

44 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 апр. 02:38 ,

Vikendica so plac od okolu 1000m2 itno

Број на соби: 2
Површина: 40
28 мар. 00:34 , ,

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 100
18 мар. 15:19 ,

Niva so vikendica vo Veles

Број на соби: 5
Површина: 150
Кон почеток