Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vikendica , по категорија Куќи/Вили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vikendica | Се продава | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 мар. 22:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
06 мар. 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
05 мар. 16:15 ,

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Број на соби: 2
27 јан. 20:49 , ,

Vikendica na Kitka Karadzica

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
13 јан. 10:35 ,

Vikendica kaj Debarsko ezero

Број на соби: 4
Површина: 100
01 ноем. 19:18 ,

Kuka - Vikendica vo s. Vranishta

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 окт. 15:29 , ,

Vikendica vo selo Brailovo

Број на соби: 2
02 септ. 19:17 ,

Kukja vikendica куќа викендица

19 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
25 јул. 00:23 ,

vikendica so ovostarnik

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
27 јун. 23:07 ,

Vikendshtepi ne Jedoarce / Vikendica vo Jedoarce.

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
08 јун. 02:18 ,

Vikendica na Tikvesko ezero

Број на соби: 2,5
29 апр. 16:57 , ,

Vikendica vo Markov Manastir

Број на соби: 5
02 апр. 23:25 ,

Niva so vikendica vo Veles

Број на соби: 5
Површина: 150
13 мар. 21:31 , ,

Vikendica kuka od 100m2

Број на соби: 3,5
Површина: 100
29 фев. 18:57 ,

Vikendica Tikvesko Ezero

Број на соби: 3
Површина: 40
12 фев. 11:04 , ,

vikendica vo selo Pobozje

35 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 јан. 21:17 , ,

Vikendica vo Katlanovska banja

17 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
26 дек. 20:09 , ,

Plac od 1000m2

Број на соби: 2,5
Површина: 40
21 дек. 22:28 ,

Vikendica na planina Plackovica

4 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
09 дек. 16:22 ,

Imot vo Lavci Bitola mozi i zamena

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
08 ноем. 17:30 ,

SUTEREN KAT OD KUKA VO BEROVO

13 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
03 ноем. 21:29 , ,

Nova vikendica vo Karbinci

Број на соби: 2,5
Површина: 80
25 окт. 14:01 , ,

KUKA VIKENDICA VO DOLNA MATKA

Број на соби: 5
Површина: 140
09 окт. 16:38 ,

Vikendica vo Stenje

Број на соби: 6
Површина: 200
11 септ. 10:40 ,

Vikendica/kuka vo Konjsko

Број на соби: 5
04 септ. 13:29 ,

Vikendica vo s. Visni - Struga

Број на соби: 3
Површина: 100
16 авг. 09:09 ,

VIKENDICA VO SUVILAKI

Број на соби: 5
Површина: 100
15 авг. 10:15 ,

Kuka vikendica vo Dolno Dupeni Resen

28 000 ЕУР

Број на соби: 5
17 јул. 14:06 , ,

Vikendica vo s. Slivje dolneni Prilep

Број на соби: 5
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување vikendica | Се продава | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации