Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vila,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vila | Се продава | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


01 мај 20:20 Агенција за недвижности , ,

Vila vo Gorno Sonje

200 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
28 апр. 14:56 ,

Vila vo Prespa

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 11:12 , ,

Kuka vila na Matka

154 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 фев. 22:32 ,

Vila vo Ohrid itno

Број на соби: > 10
27 јан. 21:22 , ,

Nova nevselena kuka vila vo Nerezi

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 јан. 21:39 , ,

Vila od 457m2 Mavrovo

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 јан. 19:01 ,

Vila so dvor vo Ohrid

Број на соби: > 10
23 јан. 12:46 ,

Atraktivna vila vo Dihovo pod Pelister

Број на соби: 4
21 јан. 11:58 , ,

Prekrasna vila so golem dvor

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
21 дек. 11:24 Агенција за недвижности , ,

Vila vo Star Dojran

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 140
04 дек. 23:53 , ,

Prodavam kuka vo Pripor pocetok Sopiste

Број на соби: 6
Површина: 200
30 ноем. 18:56 ,

Vila Pavia

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 ноем. 15:36 ,

Kuka Villa vo selo Podares

230 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
Површина: 130
28 ноем. 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
28 ноем. 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 ноем. 03:30 Агенција за недвижности , ,

Vila vo Nov Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
06 окт. 12:41 , ,

Prekrasna vila vo Karpos

Број на соби: > 10
Површина: 200
02 септ. 12:24 ,

Celosno renovirana vila vo selo Stenje

Број на соби: 6
Површина: 200
10 авг. 15:42 ,

Vila so bazen vo Ohrid

350 000 ЕУР

Број на соби: 9
10 авг. 13:14 ,

Vila Azra 2075m2

110 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 авг. 20:24 ,

SE PRODAVA

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
22 мај 10:00 , ,

Vila vo Mavrovo od 410m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 апр. 19:38 ,

Se prodava Vila

100 МКД

Број на соби: 4
Површина: 160
17 мар. 13:51 ,

Vila na Ezero Mantovo

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 фев. 17:59 , ,

MAVROVO NOVA VILA 161m2 DVOR 425m2 POGLED NA EZERO

78 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 јан. 15:47 ,

MAVROVO VILA 153m2 I 430m2 DVOR POGLED NA EZERO

78 000 ЕУР

Број на соби: 4
21 ноем. 12:47 ,

Hitno kukja vila

43 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 100
20 ноем. 18:20 , ,

Kuka od 300m2 vo Jurumleri

225 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vila | Се продава | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации