Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици 

Денес 17:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

23 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 13:00 ,

Vila Pavia

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 08:43 , ,

Vila Kuckovo

84 990 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
15 фев. 19:39 , ,

Vila vo G. Sonje

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
24 дек. 13:37 ,

VILA FROSA VO BANJA BANSKO

Број на соби: 5
Површина: 200
04 ноем. 11:17 , ,

Vila vo Gevgelija

Број на соби: 5
18 септ. 22:57 , ,

Vila so golem plac, moze zamena za stan Sk ili Oh

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
26 авг. 10:17 ,

Bavca 1000m2 vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 100
18 авг. 19:57 ,

Vila od 200m2 na planina Plackovica

39 900 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
11 авг. 22:10 , ,

Vila vo Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
15 јул. 09:06 , ,

Vila Nova

Број на соби: 4
Површина: 100
16 јун. 11:55 ,

Vila vo Lavci

45 000 ЕУР

Број на соби: 8
31 мај 15:09 , ,

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 8
Површина: 200
14 мај 18:48 ,

Vikendica vo Ljubanista

44 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 мај 22:23 , ,

Vila

Број на соби: 3
04 мај 14:15 , ,

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 7
Површина: 120
Кон почеток