Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Vila na planina - Продадете ја вашата вила на најлесен начин!


Пазар3 Ви нуди одлична можност за продавање на vila na planina, или за наоѓање на сопственици кои се заинтересирани за продажба на vili na planina во најпознатите туристиички центри во нашата држава!На нашиот сајт ќе можете да најдете вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили пониква, како и да регистрирате оглас за вашата вила за продажба која ќе Ви донесе многубројни заинтересирани клиенти за кратко време!
29 ноем. 15:36 ,

Kuka Villa vo selo Podares

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 130
18 авг. 19:57 ,

Vila od 200m2 na planina Plackovica

39 900 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
12 фев. 00:23 ,

Vila na Plackovica

Број на соби: 5
Површина: 80
16 дек. 15:18 ,

Legalizirana Vila na Tikvesko Ezero,Naselb Golesh

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
12 јан. 10:11 ,

Vila na planina plackovica

Број на соби: 3

Како најбрзо да ја продадете вашата vila na planina?Постојат навистина многубројни работи кои директно или индиректно ќе Ви влијаат врз процесот на продавање на вашите вили, но, Пазар3 Ви подготви неколку совети кои што ќе можете да ги практикувате со цел на најбрз начин да извршите продажба на вили!Огласете се - Пазар3 е одлично место за огласување, впрочем, ние важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија во кое ќе можете да ги продадете вашите вили во маврово, пониква вили, вили во берово, вили во охрид, Струга, Скопје и во останатите градови во Македонија на навистина лесен начин!Во истовреме, дневната посетеност од преку 70 000 посетители ќе Ви гарантира дека вашите огласи нема да поминат незабележани од толкавиот број на посетители!Сликајте - објавувањето на оглас со професионална слика може значително да Ви ги зголеми шансите за продавање на вашата vila na planina, дури за неколку пати повеќе!Тука ќе можете и да експериментирате во сликувањето, а опциите се многубројни, па така, направете го тоа и забележете ја разликата во заинтересираност на клиентите!Реновирајте - преку санирање на штетите, доколку тие постојат, како и со мала реновација, Вие ќе можете да ја зголемите цената за продажба на вашата vila na planina, бидејќи процесот на продажба на вили може да оди во ваша корист при преговарање со потенцијалните купувачи.Со ситна инвестиција, бидете сигурни дека вашите вили во берово, вили во маврово, вили во скопје и во останатите градови ќе Ви овозможат поголем профит од очекуваниот!Зошто Пазар3 е одлично место за продавање на вашата vila na planina?Најголемо купопродажно место - за ваша информација, Пазар3 важи не само за најголемото купопродажно место во Македонија, туку и за најголемото огласувачко место, што од самиот старт значи дека ќе имате одлична предност при продажба на вили!На нашиот сајт, ќе можете да се чувствувате слободни во продажба на разновидни вили - vili na planina, вили со базен, пониква вили, викенд куќи и останати вили насекаде во Македонија.Одлични алатки за употреба - полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање огласи ќе бидат на ваш дофат во секое време, без разлика дали сте во потрага по vila na planina или пак сакате да продадете вила која е лоцирана на планина!При пребарување, внесувајте фрази кои асоцираат на вашата потреба во полето за пребарување - "vili na planina" и сл, а нашиот систем ќе Ви понуди персонализирани огласи кои соодејствуваат со вашата потреба.Ако пак сакате да регистрирате оглас, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон пишување на јасни и концизни огласи кои се лесни за читање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации