Македонски | Shqip | English |

Vili vo makedonija - Огласи за продажба на вили во Македонија!


Пазар3 Ви нуди одлична можност да на најдете или да извршите продажба на vili vo makedonija, бидејќи нашиот сајт изобилува со одлична понуда на вили за продажба насекаде во земјата, и тоа во најпопуларните туристички центри!Затоа, започнете со пребарување или регистрирајте оглас за продажба на вашите vili vo makedonija - вили во маврово, вили во берово, вили во скопје, vili so bazen, а ние ќе направиме се вашите огласи да бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 18:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 18:38 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
Денес 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
Денес 18:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 18:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 18:02 ,

Kuka vo blizina na Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 200

Зошто Пазар3 е одлично место за продажба и пронаоѓање на vili vo makedonija?Огромна посетеност - дневната посетеност од преку 70 000 посетители е повеќе од доволен доказ кој ќе Ви помогне во продажба на вили без разлика дали истите се луксузни или пак добро опремени ширум градовите и рекреативните центри во Македонија!При регистрирање на оглас за продажба на vili vo makedonija, бидете сигурни дека нема да помине многу време пред вашата вила за продажба или пак вили за продажба бидат продадени.Интуитивен сајт - она што Пазар3 го нуди на своите посетители и корисници на услуги се лесните и практични алатки кои ќе Ви помогнат да пронајдете или да ги продадете вашите vili ov makedonija.Ако спаѓате во првата група, тогаш искористете ги филтрите и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба - "vili vo makedonija", "vili vo mavrovo","vili vo berovo","пониква вили" и сл. Во истиот момент на кликање, нашиот систем ќе Ви понуди персонализирани огласи кои соодејствуваат со вашата потреба!Ако пак сте во втората група, тогаш алатката за регистрирање на огласи Ви стои на располагање, па искористете ја и бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти на vili vo makedonija.Голема побарувачка - побарувачката за куќи и vili vo makedonija е навистина голема, а тоа можете да го искористите во ваша полза при продажба на вили, без разлика дали станува збор за вили во маврово, пониква вили, вили во берово, вили во дојран, Охрид или пак за продажба на вили во скопје!На што треба да внимавате при регистрирање на огласи?Постојат две работи на кои што треба да внимавате при регистрирање на огласи, доколку, се разбира, сакате да имате лесна и едноставна продажба на вили.За ваша информација, повеќе од потребно е да објавувате огласи кои се во склоп со правилата за огласување на Пазар3, бидејќи во спротивно, вашите огласи нема да бидат одобрени од страна на администраторите на нашиот сајт, а тоа не она што го барате.Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи, Ве советуваме да внимавате на уредувањето на огласите, почнувајќи од насловот па се до крајот на огласот.На пример, "vili vo makedonija" / prodavam vila може да биде вашиот наслов на оглас, а во главниот дел потребно е да внесете повеќе информации околу вилата - цена, состојба, локација и сл, заедно со вашиот телефонски број за контакт.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации