Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Куќи/Вили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 22:16 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 10:27 , ,

Kuka vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
28 фев. 22:22 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

98 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
26 фев. 21:08 , ,

SE PRODAVA KUKJA

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 фев. 20:23 , ,

Се продава куќа во Горно Лисиче

78 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
25 јан. 12:05 , ,

Kuka vo naselba Lisice

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 јан. 20:25 , ,

Odlicna kuka od 200m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
14 дек. 19:46 , ,

Kuka vo Novo Lisice

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
09 дек. 12:04 , ,

Kuka vo naselba Lisice

250 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 ноем. 04:10 , ,

TOP LOKACIJA ZA IZGRADBA

250 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 ноем. 15:44 , ,

Kukja so dvor vo Gorno Lisice

27 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 60
16 ноем. 09:51 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

135 000 ЕУР

Број на соби: 10
01 окт. 02:50 , ,

Kuka vo naselba Lisice

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
23 септ. 13:24 , ,

Kuka vo Lisice

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации