Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Куќи/Вили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 13:51 , ,

STARA KUKA VO HROM

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:33 , ,

Kuca

159 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 18:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
Вчера 11:20 , ,

Kuka na Mirno i Atraktivno Mesto

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 09:35 , ,

Kuka vo Gjorce Petrov

125 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Вчера 09:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

49 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
24 фев. 15:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
24 фев. 13:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Број на соби: 4
Површина: 130
24 фев. 11:44 , ,

Sprat od kuka

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 фев. 09:35 , ,

KUKA SO LOKAL VO VOLKOVO

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 фев. 13:22 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

230 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 фев. 10:21 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 7
15 фев. 11:36 , ,

KUKA VO NOVO SELO SO IMOTEN LIST

41 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Површина: 140
14 фев. 09:24 , ,

Kukja

245 000 ЕУР

Број на соби: 6
09 фев. 22:05 , ,

Se prodava kuka kuckovo

Број на соби: 2
07 фев. 15:03 , ,

se prodava plac 900 m2 so 2 kukji

Број на соби: 4
Површина: 100
04 фев. 11:51 , ,

KUKA VO GORCE PETROV

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
31 јан. 22:45 , ,

Kukja vo gjorce

1 ЕУР

Број на соби: 4
29 јан. 13:13 , ,

Prodavam

Број на соби: 4
Површина: 150
23 јан. 18:08 , ,

Kuka 200m2 vo nas Dame Gruev

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
18 јан. 16:50 , ,

Куќа во с. Ново Село

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток