Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Куќи/Вили | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Куќи/Вили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 мар. 22:59
Линк
,

Kuka vo Centar na Stip

30 000 ЕУР

Број на соби: 4

26 јун. 13:20 ,

Kuka na 2 sprati

33 000 ЕУР

Број на соби: 5
21 јун. 08:06 ,

Haus zu verkaufen

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 јун. 13:25 ,

Kuka na dva sprata vo Novo Selo

Број на соби: 3
Површина: 60
02 јун. 18:08 ,

Kuka od 150m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
31 мај 02:25 ,

Се продава куќа

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
14 мај 08:57 ,

Kuka na ul Kosovska so 600m2 dvorno mesto

30 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 100
31 јул. 19:53 ,

Kuka vo Stipsko Novo Selo

Број на соби: 2,5
25 апр. 17:03 ,

Kuka vo Stip moze zamena za stan

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
25 апр. 02:20 ,

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: 10
Површина: 200
19 апр. 09:12 ,

Kuka vo Stip

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
14 апр. 18:46 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

37 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 апр. 01:28 ,

Kuka vo naselba Balkanska Stip itno

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
09 апр. 20:45 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 150
07 апр. 09:14 Агенција за недвижности ,

Kuka pozadi Urbanista

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
30 мар. 22:59 ,

Kuka vo Centar na Stip

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 мар. 18:27 ,

Kuka vo selo Dolani

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
28 фев. 17:46 ,

Stara kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 50
18 фев. 11:53 ,

Namestena kuka vo Stip

Број на соби: 5
18 фев. 03:51 ,

Kuka vo selo Dragoevo Stipsko

61 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 јан. 17:09 ,

Kuka vo blizina na Tus

Број на соби: 7
25 дек. 09:15 ,

Kuka 100m2 vo Stip moze i zamena za stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
23 дек. 10:49 ,

Kuka od 110m2 POVOLNO

Број на соби: 3
Површина: 110
30 ноем. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
29 ноем. 23:29 ,

Kuka vo naselba Babi

Број на соби: 10
29 ноем. 18:50 ,

Kuka so markica za gradba od 200m2

Број на соби: 5
Површина: 110
29 ноем. 13:48 ,

Vednas vseliva kuka vo centarot

Број на соби: 3
28 ноем. 21:56 ,

Plac so kuka na dolna Zeleznicka

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 ноем. 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
28 ноем. 10:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
26 ноем. 20:56 ,

Kuka od 140m2 vo Stip itno

34 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
08 ноем. 19:25 ,

Semejna kuka vo Stip

Број на соби: 9
04 ноем. 21:27 ,

Namestena kuka vo Stip

170 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Куќи/Вили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации