Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Куќи/Вили | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Куќи/Вили | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 фев. 13:32 ,

Kuka vo Visnica

Број на соби: 6
30 ноем. 12:30 ,

Ranc vo Vinica

Број на соби: 3
Површина: 150
15 септ. 00:24 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: 10
11 мај 21:54 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: > 10
27 дек. 15:29 ,

Куќа

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
26 ноем. 23:25 ,

Vinica

Број на соби: 3
10 јул. 18:43 ,

Ranc

Број на соби: 3
27 авг. 16:46 ,

Kuka so golem dvor

Број на соби: 8
Површина: 180
23 авг. 23:13 ,

KUKA SO KOMPLETEN IMOT

85 000 ЕУР

Број на соби: > 10
30 јул. 15:53 ,

Kuka od 100m2 vo Vinica

Број на соби: 4
Површина: 100
09 јул. 15:01 ,

KUKA VO VINICA ODLICNA LOKACIJA

69 300 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
23 дек. 17:57 ,

Kuka 200m2 vo Vinica

Број на соби: 10
12 септ. 08:54 ,

Kuka vo Vinica

25 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
25 авг. 10:40 ,

Kuka od 300m2 vo Vinica

85 000 ЕУР

Број на соби: 10
25 апр. 23:04 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: > 10
23 јул. 14:49 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: 10
11 јун. 16:41 ,

Objekt vo centarot na Vinica

340 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 јан. 10:49 ,

Kuka od 370m2 vo Vinica

77 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 јан. 12:57 ,

Stara kuka vo Selo Blatec

8 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
20 дек. 21:23 ,

Kuka 115m2 vo Vinica

100 ЕУР

Број на соби: 8
14 окт. 20:36 ,

Kuka od 220m2 vo Vinica

Број на соби: 10
16 јун. 00:20 ,

Blatec

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 јун. 22:52 ,

Kuka 75m2 vo Vinica Blatec

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 јун. 10:26 ,

Kuka od 450m2 vo Vinica

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
05 апр. 21:59 ,

Kuka so dvorno mesto vo selo Istibanja

Број на соби: 8
05 мар. 14:01 ,

Kuka od 800m2 vo Vinica

Број на соби: > 10
04 мар. 22:24 ,

KUKA VO VINICA

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 јан. 00:44 ,

Kuka vo Vinica

29 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
28 дек. 14:46 ,

Kuka od 300m2 vo Vinica

90 000 ЕУР

Број на соби: 8
25 ноем. 22:19 ,

Kuka od 180m2 vo Vinica

Број на соби: 8
Површина: 180
25 окт. 14:56 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: > 10
11 септ. 20:00 ,

Ubava kuka vo Vinica

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
15 авг. 23:51 ,

KUKA OD 220m2 VO VINICA ITNO

Број на соби: 9

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Куќи/Вили | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации