Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

14 јун. 06:25
Линк
, ,

Kuka vo selo Kadino

130 000 ЕУР

Број на соби: 9
13 јун. 20:15
Линк
, ,

Kuka od 257m2

295 000 ЕУР

Број на соби: 6

Денес 19:44 , ,

SUPER EFTINO

85 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 19:37 , ,

Kuka na Vodno

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 19:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Денес 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
Денес 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 18:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 18:38 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
Денес 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
Денес 18:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 18:14 ,

Kuka vo Ohrid, vednas vsseliva, so ili bez mebel

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 18:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 17:37 , ,

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 17:25 , ,

Plac so baraka od 140m2 vo Przino

165 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 140
Денес 17:16 ,

Shtepi prej 120m2 ne Kumanove

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 16:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 16:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
Денес 16:40 ,

Shtepi e banuar dy katshe me mobile

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 16:19 , ,

Kuka vo Radisani

93 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 16:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 14:57 , ,

Kuka od 222m2 vo naselba Pintija

195 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 14:35 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Денес 14:03 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
Денес 13:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации