Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

 

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата и купувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување и продавање Пазар3.мк.


Денес 12:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
Денес 11:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 09:24 ,

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
Денес 08:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
Денес 01:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
Вчера 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Вчера 17:04 , ,

KUKA 94m2 VO VLAE

88 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 15:54 , ,

KUKA VO TRNODOL

Број на соби: 4
Вчера 14:00 ,

Vila Pavia

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 мај 21:53 , ,

Kuka vo Novo Maalo

Број на соби: 1
23 мај 16:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 мај 22:55 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 мај 20:43 , ,

Kuka vo Butel 2

130 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 мај 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 мај 18:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 17:24 , ,

Nova kuka vo Cair

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
22 мај 16:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

23 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 мај 18:44 ,

Vseliva kuka

Број на соби: 5
21 мај 17:36 , ,

Kukja vo Indzikovo

55 000 ЕУР

Број на соби: 5

Огласи од категоријата "Продажба на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

 

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

 

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица. 

 

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќата по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Кон почеток