Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Вчера 17:53
Link:
,

Nova kuka na dva kata vo Kumanovo

Број на соби: 6

Денес 11:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:35 , ,

Kuka vo Gjorce Petrov

125 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Денес 09:24 ,

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
Денес 08:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
Денес 01:58 ,

Kuka vo Kumanovo stari lozja itno

Број на соби: 4
Денес 01:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
Вчера 19:56 ,

Vila Pavia

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Вчера 18:37 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 3
Вчера 17:53 ,

Nova kuka na dva kata vo Kumanovo

Број на соби: 6
Вчера 16:48 ,

KUKA VO KUMANOVO

Број на соби: 5
Вчера 14:17 ,

Stari kuki so golem dvor vo Gorno Orizari

30 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 1
Вчера 12:36 , ,

Kuka 65m2 Plac 650m2 Madzari parno

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 08:52 , ,

Kuka vo Karpos

Број на соби: 5
06 мај 22:30 ,

Kuka vo strogi centar Bitola

Број на соби: > 10
06 мај 20:14 , ,

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 3
06 мај 16:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 мај 14:05
Link:
, ,

Kuka so markica za gradba

50 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
06 мај 13:58
Link:
, ,

Kuka so markica za gradba

50 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
05 мај 22:55 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 мај 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мај 18:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 мај 14:12 , ,

Kuka vo Krivogastani

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 мај 12:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10
03 мај 21:30 , ,

Kuka vo naselba Madzari

155 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 мај 00:23 , ,

Kuka vo Saraj

Број на соби: > 10

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации