Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

17 фев. 21:21
Link:
, ,

Kuka na atraktivna lokacija vo Cento

Број на соби: 7
Површина: 160
15 мај 08:58
Link:
, ,

Kuka vo Bardovci dva sprata+podrum 200m2, dvor 450m2 garaza

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200

Вчера 19:16 ,

Куќа Месокастро

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:59 , ,

Kuka vo Volkovo

67 500 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 13:29 , ,

Kuka vo Cento

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 13:10 , ,

Kuka od 120m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 12:30 , ,

Se bara investitor

Број на соби: 3
Вчера 12:20
Link:
, ,

Kuka vo Taftalidze 2

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:36 , ,

Kuka vo Vlae

118 500 ЕУР

Број на соби: 5
19 мај 22:44 ,

Se prodava TOP kukja

70 000 МКД

Број на соби: 6
Површина: 140
19 мај 22:28 ,

Vednas vseliva kukja

28 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
19 мај 22:28 ,

Vednas vseliva kukja

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
19 мај 22:28 ,

Kuka so pogled na ezero

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
19 мај 22:28 ,

Haus

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 мај 22:28 ,

Ekstra kukja so letnikovec

Број на соби: 5
19 мај 21:38 , ,

Kuka vo Lisice na ubava lokacija

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
19 мај 20:17 ,

Vednas vseliva kukja

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
19 мај 17:26 ,

Се продава куќа

46 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
19 мај 13:16 ,

Kuka vo centarot na Kavadarci

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 мај 13:02 , ,

Plac so markica na ul Bagdadska

450 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
19 мај 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
19 мај 11:19 , ,

Polunamestena kuka vo Dracevo

57 000 ЕУР

Број на соби: 8

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации