Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!

Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Вчера 20:48
Линк
, ,

KUKJA VO NASELBA ZDANEC

Број на соби: 9
26 фев. 09:32
Линк
,

Prodavam kukja vo strog centar na Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50

Вчера 20:48
Линк
, ,

KUKJA VO NASELBA ZDANEC

Број на соби: 9
Вчера 19:14 ,

Куќа со дворно место 522 мкв

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:42 , ,

Kuka vo naselba Indizkovo

40 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 14:43 , ,

PRIZEMNA KUKA 150m2 SO DVOR 658m2 ZELEZARA

155 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 13:25 , ,

Kuka vo centarot na Gevgelija

Број на соби: 3,5
Површина: 110
03 мар. 22:22 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

98 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
03 мар. 19:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
03 мар. 17:38 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
03 мар. 07:54 , ,

Kuka od 70m2 vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
02 мар. 20:49 , ,

Се продава

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 мар. 19:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
02 мар. 19:03 ,

Kuka vo s Tabanovce

Број на соби: 3
02 мар. 16:15 ,

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Број на соби: 2
02 мар. 15:50 , ,

Novo izgradeni dve kuki

Број на соби: 2
02 мар. 15:48 , ,

Nova kuka vo izgradba

Број на соби: 6
Површина: 160
02 мар. 13:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Број на соби: 4
Површина: 130
02 мар. 13:00 , ,

Kuka vo Nerezi

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 мар. 12:51 , ,

KUKA VO PETROVEC OD 80m2 SO DVOR 800m2

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
02 мар. 09:53 , ,

Kuka od 207m2 vo Vlae

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 13:19 ,

Парцела со куќа

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 фев. 08:47 , ,

Prodazba na kuka

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 фев. 21:08 , ,

SE PRODAVA KUKJA

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 фев. 09:32 ,

Prodavam kukja vo strog centar na Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
24 фев. 16:43 ,

Plac so dve kuci na Zeleznicka Stanica

Број на соби: 6
Површина: 120

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?

Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.

На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.

На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.

За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.

Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.

Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!

Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?

Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.

Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!

Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!

Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.

За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации