Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!

Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Денес 21:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110
Денес 17:32 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Денес 15:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
Денес 14:36 , ,

Продавам куќа новоградба во Инџиково

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 22:52 ,

Vikend Kuka naselba Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 14:49 ,

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Број на соби: 3
Површина: 90
28 фев. 21:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
28 фев. 17:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
23 фев. 18:54 , ,

Kuka vo Zdanec

137 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 фев. 13:04 , ,

Kuka od 160m2 vo Cento

Број на соби: 6
Површина: 160
16 фев. 00:54 ,

Kuka / Villa

270 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
12 фев. 09:14 , ,

Imot vo Smolari

78 000 ЕУР

Број на соби: 6
12 фев. 08:50 ,

SE PRODAVAAT DVE KUKI VO KUMANOVO

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 фев. 19:35 ,

SE PRODAVA SPRAT I POTKROVJE SO GARAZA

Број на соби: 6
Површина: 200
04 фев. 11:51 , ,

KUKA VO GORCE PETROV

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
04 фев. 08:45 ,

Kuka vo kicevo

1 ЕУР

Број на соби: 3
03 фев. 11:55 ,

Kuka vo Prilep

10 000 ЕУР

Број на соби: 2
01 фев. 20:25 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 130
26 јан. 17:36 ,

STARA KUCA I PLAC OD 876 M2

16 440 МКД

Број на соби: 2
Површина: 80

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?

Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.

На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.

На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.

За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.

Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.

Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!

Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?

Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.

Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!

Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!

Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.

За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации