Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!


Вчера 22:04 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 20:31 , ,

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Вчера 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Вчера 18:02 , ,

Iznajmuvanje na kukja

7 500 МКД

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 17:32 , ,

Kuka vo centarot na Pintija

210 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 15:28 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
Вчера 15:12 ,

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Вчера 12:44 , ,

Sprat od kuka

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 03:07 , ,

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 01:12 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
21 апр. 23:55 ,

Kuka vo strog centar na Stara Carsija

Број на соби: 5
Површина: 150
21 апр. 15:57 , ,

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
21 апр. 15:02 ,

KUKA VO SELO ORAOVICA

Број на соби: 2
Површина: 70
21 апр. 14:48 ,

Vednas vseliva kuka vo centarot

Број на соби: 3
21 апр. 13:03 ,

KUKA SO DVORNO MESTO VO OHRID

59 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 апр. 11:37 , ,

Shtëpi pushimi Vikend kuka so dvor

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
20 апр. 23:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
20 апр. 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
20 апр. 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 апр. 14:03 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации