Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

20 јун. 14:07
Линк
,

Kuka od 326m2 vo Dutlok Gostivar

185 000 ЕУР

Број на соби: 7

Денес 16:42 , ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 16:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 16:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 15:21 ,

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 12:33 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Денес 11:36 , ,

Semejna stanbena zgrada vo Cair

250 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 00:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 19:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 17:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 16:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 15:28 , ,

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 12:53 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 180
Вчера 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 00:48 , ,

Kuka vo Saraj

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
22 јун. 22:49 ,

Shitet shtepia

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 јун. 19:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
22 јун. 13:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации