Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!

Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

05 мар. 15:42
Линк
, ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Денес 02:12 , ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
Денес 02:07 , ,

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 22:55 ,

Kuka vo strog centar na Stara Carsija

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 21:08 ,

Parcela so 2 kuki vo Bitola

30 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 20:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Вчера 17:53 ,

Kuka od 70m2 vo Veles

6 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 14:07 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
Вчера 14:02 ,

KUKA VO SELO ORAOVICA

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 03:26 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 мар. 21:57 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
06 мар. 17:45 , ,

HITNO! Kukja vo Butel II

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
06 мар. 10:55 , ,

Kuka vo Gevgelija

Број на соби: 5
Површина: 130
06 мар. 08:08 ,

Kuka od 120m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
06 мар. 00:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
05 мар. 22:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
05 мар. 22:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 21:05 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 мар. 18:13 ,

Kuka nad SOKOLANA

15 ЕУР

Број на соби: 8
05 мар. 15:48 , ,

Nova kuka vo izgradba

Број на соби: 6
Површина: 160
05 мар. 15:42 , ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 09:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 мар. 18:04 ,

Kuka karabina Ramne

34 000 ЕУР

Број на соби: 5

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?

Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.

На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.

На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.

За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.

Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.

Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!

Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?

Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.

Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!

Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!

Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.

За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации