Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Денес 09:26
Линк
, ,

Semejna kuka zatvorena karabina

56 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 170

Денес 09:26
Линк
, ,

Semejna kuka zatvorena karabina

56 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 21:27 , ,

Kukja na Vodno

Број на соби: 6
Површина: 160
28 јун. 15:13 , ,

Plac so stara kuka

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 јун. 13:05 , ,

Kuka vo Dolno Lisice

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 јун. 08:27 , ,

Sprat od kuka vo Vizbegovo Skopje

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
27 јун. 14:16 , ,

Kuka vo Nerezi ekstra povolno

100 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 јун. 13:20 ,

Kuka na 2 sprati

33 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 јун. 18:18 , ,

Stara kuka vo kisela voda

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
21 јун. 16:36 ,

Kuća na Elen Kamen

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
21 јун. 08:06 ,

Haus zu verkaufen

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 јун. 11:06
Линк
, ,

Kuka I plac na Kale

Број на соби: 6
18 јун. 11:25 ,

Куќа во центарот на Прилеп

72 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
17 јун. 19:53 ,

Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Број на соби: 8
Површина: 200
15 јун. 16:13 ,

Kukja na atraktivno mesto

Број на соби: 3
Површина: 130
13 јун. 07:17 , ,

Lokacija za zgrada vo Centar Kapistec

450 000 ЕУР

Број на соби: 7
06 јун. 15:40 ,

Kuka kaj Bunarce

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јун. 09:43 ,

Vend per ndertim

400 ЕУР

Број на соби: 5
05 јун. 14:52 , ,

Se prodava kuka

125 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 170
03 јун. 11:51 ,

Kujca za prodavajne

Број на соби: 4
27 мај 21:58 ,

Stara kuka vo Bitola

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
26 мај 07:34 , ,

Kuka vo Gevgelija

Број на соби: 6
Површина: 120
23 мај 20:19 ,

Plac vo Banevo Trlo

Број на соби: 3

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации