Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

01 дек. 16:51
Линк
, ,

Kuka vo Mavrovo

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
05 дек. 13:24
Линк
, ,

Shitët shtëpia 120m2 ne Çair,

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120

Денес 07:41 ,

nova kuka vo Velestovo

Број на соби: 2,5
Површина: 60
07 дек. 23:53 ,

NOVA KUKA VO VELESTOVO

Број на соби: 2
Површина: 60
07 дек. 14:39 , ,

Kuka na ekstra lokacija vo Butel 2

Број на соби: 6
Површина: 180
07 дек. 09:32 , ,

Kuka od 200m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 8
Површина: 200
06 дек. 20:59 , ,

Butel 2

15 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
05 дек. 13:24 , ,

Shitët shtëpia 120m2 ne Çair,

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
02 дек. 17:49 ,

Kuka nasproti policijata vo Kocani

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 дек. 16:51 , ,

Kuka vo Mavrovo

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
01 дек. 02:03 ,

Kuka vo centarot na gradot

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
01 дек. 00:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
30 ноем. 22:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
30 ноем. 21:17 , ,

Kuka vo Butel Radisani na Ljubotenski Pat

Број на соби: 8
Површина: 140
30 ноем. 19:31 , ,

Kuka vo Radozda

430 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 180
30 ноем. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
30 ноем. 19:03 ,

Kuka vo s.Tabanovce

Број на соби: 3
30 ноем. 17:31 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
30 ноем. 15:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
30 ноем. 14:47 ,

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
30 ноем. 14:34 , ,

Se prodava kuka na dva sprata legalizirana bes dolgovi

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 170
30 ноем. 14:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
30 ноем. 14:21 ,

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
30 ноем. 13:02 , ,

Kuka vo Volkovo od 130m2

Број на соби: 4
Површина: 130
30 ноем. 11:33 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
30 ноем. 00:12 , ,

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
29 ноем. 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 ноем. 22:52 ,

Vikend Kuka naselba Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
29 ноем. 22:09 , ,

Kuka vo Bel Kamen Radisani

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 ноем. 19:16 ,

Kuka vo centarot na Kicevo

252 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации