Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

03 мај 15:02 ,

Se izdava stan

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
07 фев. 08:11 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Vizbegovo

175 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
26 јан. 19:01 ,

Vila so dvor vo Ohrid

Број на соби: > 10
20 јан. 09:16 ,

Kuka vo Velestovo

Број на соби: 3
Површина: 150
30 ноем. 12:30 ,

Ranc vo Vinica

Број на соби: 3
Површина: 150
30 ноем. 12:19 ,

Novoizgradena kuka

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 140
29 ноем. 11:55 , ,

Kuka vo Pintija na ubava i mirna lokacija

Број на соби: 5
Површина: 200
25 авг. 15:39 , ,

Kuka vo Madzari Cento 400m2

245 000 ЕУР

Број на соби: 9
19 авг. 01:02 , ,

Продавам куќа во Ченто 400m2

245 000 ЕУР

Број на соби: 9
31 мај 23:31 , ,

Semejna kuka vo Cair

Број на соби: 6
17 мај 20:34 ,

Kuka so plac 4300m2

Број на соби: 3
09 мај 10:14 ,

Kuka vo strogiot centar na Strumica

130 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 јан. 10:03 , ,

KUKA VO NASELBA USJE

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 јан. 09:55 , ,

KUKA VO NASELBA USJE

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 ноем. 23:25 ,

Vinica

Број на соби: 3
11 ноем. 10:46 ,

KUKA DO ZELEN PAZAR

Број на соби: 9
Површина: 200
26 септ. 21:19 , ,

Се продава куќа во населба пинтија

74 900 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
10 јул. 18:43 ,

Ranc

Број на соби: 3
09 јул. 21:21 , ,

Opremena kuka so dvorno mesto od 4300m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
08 јун. 19:37 ,

Kompletno opremena kuka vo Prilep

92 000 ЕУР

Број на соби: 10
29 апр. 13:58 , ,

Kuka vo Cento

Број на соби: 6
24 апр. 18:15 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 8
06 фев. 15:13 , ,

Kuka vo selo Nikolic

Број на соби: 8
08 септ. 01:30 , ,

KUKA VO NASELBA USJE

68 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
03 авг. 09:13 , ,

Itno se prodava nova kuka vo Butel 1

115 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 фев. 13:31 ,

Kuka kaj Pucko Petrol nova gradba

17 ЕУР

Број на соби: 7
20 фев. 13:27 ,

Kuka naselba 22Dekemvri nova gradba

12 ЕУР

Број на соби: 6
03 фев. 20:53 , ,

Kuka vo odlicna sostojba

Број на соби: 5
Површина: 130

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации