Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

 

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата и купувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување и продавање Пазар3.мк.

06 авг. 21:31
Линк
,

Kukja vo blizina na Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 200

Денес 08:39 ,

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Број на соби: 10
Површина: 200
Вчера 22:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 14:10 , ,

KUKA VO NASELBA CENTO

90 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Вчера 14:07 ,

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 14:00 , ,

Kuka vo Nerezi

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 01:35 ,

KUKA VO TETOVO

Број на соби: 8
Површина: 30
12 авг. 22:34 , ,

Kuka od 523 m2 vo Butel 2

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 авг. 21:50
Линк
, ,

Kuka na podnozjeto na Vodno Przino

229 000 ЕУР

Број на соби: 10
11 авг. 22:55 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 авг. 22:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
11 авг. 21:11 ,

Zgrada vo Kicevo

Број на соби: > 10
11 авг. 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120

Огласи од категоријата "Продажба на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

 

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

 

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица. 

 

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќата по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Кон почеток